Pánikbetegség

Üdvözlöm! 4 éve szedek Citapram nevű gyógyszert pánikbetegségre.Eddig hatásos volt (nyugtatót most sem és előtte sem szedtem mellette) de most ugy érzem megint szorongok mintha kezdődne minden előlről..Lehet, hogy már nem ugy hat a gyógyszer ahogy kellene? 15 mg ot szedek...:(

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Veress Dóra válasza a pánikbetegség témában

Kedves Kérdező! Elképzelhető, hoyg már nem hat a gyógyszer és váltani kell vagy növelni az adagot, esetleg kiegészíteni valami mással. A kezelőorvosával beszéljék meg a lehetőségeket.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2014. augusztus 06., 15:35; Megválaszolva: 2014. augusztus 09., 00:55
Kérdések és válaszok: Szorongás, pánikbetegség
Utazás közbeni rosszullét
Tisztelt Doktor Úr, Doktornő, Olyan tüneteim vannak, hogy főleg utazás közben elkap a rosszullét, hányingerem lesz, a torkomban és a gyomromban...
Nyugtató gyógyszer hatása
Tisztelt DoktornőDoktor Úr! Sajnos mindig is "aggódós" típus voltam, így szerintem az átlagnál érzékenyebb vagyok a stresszre, illetve nagyon...
Folyamatos légszomj,orrdugulás
Szép napot! Végső elkeseredettségemben fordulok Önökhöz.A problémám nagyjából egy éve kezdődött,egész napos légszomjal,csak ásításkor érzem...
Helex sr 0,5 mg
Tisztelt Doktornő! Jelenleg tartós hiánycikk a Xanax sr 0,5 mg tabletta. Évek óta este 1 darabot szedek pánikbetegségem miatt. Most ezt...