Libidóhiány

Lassan egy éve szenvedek a libidóhiánytól. Az orvosom nem írt fel másik gyógyszert mondván, hogy mindegyik mellékhatása ez lesz. Jelenleg nuvaring hüvelygyűt használok. Érdemes lenne elmennem egy nemi hormon kivizsgálásra esetleg? Utána olvastam hogy pl. a tesztoszteron hiány tünetei közé tartozik a fáradékonyság, ingerültség, hajhullás, nedvesedési gondok. Ezeket a tüneteket észleltem magamon. Esetleg hallottam még a görögszéna tablettáról vagy a fenuplast nevű étrendkiegészítőről, amik segíthetnek a hormonháztartás rendezésében. Ebben az esetben viszont az lenne a kérdésem, hogy befolyásolja-e a hüvelygyűrű ezek hatását? Válaszát előre is köszönöm!

Dr. Csősz György válasza libidó témában

Endokrinológushoz menjen, bár valószínüleg semmi baja nincs, és az orvosának lesz igaza.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2016. január 25., 16:14 ;Megválaszolva: 2016. január 26., 13:21
Kérdések és válaszok: Szexuális élet
libidócsökkenés
Tisztelt Doktor úr! Férjemmel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Az lenne a kérdésem, hogy mik lehetnek a libidócsökkenés okai, milyen betegségekre...
potenciazavarok?
Kedves Doktornő! A munkám évek óta elég stresszes, így az elmúlt évek időszakában egyáltalán nem volt párkapcsolatom. Viszont most az új...
Drospirenon vagy a dezogesztrel...
Jangee-t szedtem, a szexuális vágyamat teljesen megölte. Mercilon-t írt fel az orvos, de a Jangee utolsó levelénél tartok, úgyhogy még egy kis időt...
20 évesen alacsony libidó?...
Férfiként fontosnak tartom az önkielégítést....és pár hónappal ezelőttig heti 2-3 volt...azonban hirtelen minden ok nélkül eltűnt minden...
"Nemivágy csökkenés"
Sok idő eltelte után újból, szerelemből testi kapcsolatom alakult ki.Sajnos valami nagyon megváltozott! (szárazság, semmi orgazmus stb.,...) Erre van...