Hajfestés

Tisztelt Doktor ur-nő, régota festem a hajam az elsö években mindig befogta a szint a hajam mostanában már besem veszi ugy és 2 mosás és már nincs is rajta nemtudom hogy az hogy szültem már és hogy állando humapronol szivgyogyszert szedek ez befolyásolja-e szeretném tudni mit tehetnék vagy milyen terméket probáljak ki hogy ujra befoglya a halyamat köszönettel egy fiatal anyuka

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza hajfestés témában

Kedves Kérdező!

A szervezetben zajló hormonváltozások okozhatják a problémát, a Huma Pronolról nem gondolom. Esetleg érdemes lenne fodrászt megkérni a festésre, és jobb minőségű festékre váltani.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. április 29., 21:16; Megválaszolva: 2011. május 02., 13:04
Kérdések és válaszok: Szépségápolás
Megfelelő hajfestéket keresek ...
Kedves Doktornő! 36 éves nő vagyok, kb. 10 éve jelentkezett nálam alopécia: először főként a frufruvonal közepén, majd egy-két éve két...
Hajfestés és melírozás
Kedves doktornő! Azt szeretném megtudni, hogy három hónappal az utolsó (hatodik) kemokezelés után lehetséges e a hajamat festetni és...
Miért nem nől a hajam?
Tavaly kipróbáltam a színes hajakat tehát szőkítettem is sokat. De nem a szokásos szőkítőpor+hidrogén peroxid hanem ezekhez tettem vízet és...
Haj melírozása várandósság alatt
Tisztelt Doktornő/Doktor Úr! Szeretném kikérni véleményét az alábbiakban: 25 hetes kismama vagyok, szőke melírozott hajam van. Eddig a...
Eltüntethetők az apró erek?
Jó estét! Az orrcimpámnál két oldalt apró kis erek vannak és nem tudom mitől alakultak ki. Esetleg mert sokat fújok orrot és megerőltettem? Mert...