Plasztikai sebészet - stria

Kedves Szakértő!

 

8 hónapig tartó nagy dózisú steroid kezelés következtében a testem több területén nagyon csúnya striák alakultak ki. Érdeklődni szeretnék, hogy a TB támogatja-e ezek kezelését, halványítását ha bizonyíthatóan a steroid következdménye ez?

 

Köszönettel

 

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza striák témában

Kedves Kérdező!

A steroid kezelés mellett a striák megelőzésére léteznek hatásosabb kezelések, a kialakult striák kezelése nehezebb. Idővel halványulni fognak. A kiegészítő kezelések miatt bőrgyógyászati szakrendelést kell felkeresni. Ahol van lézerkezelés lehetséges kezelése TB támogatottan is függetlenül az októl.

Dr. Boros Miklós Vital Balance Életmód Centrum

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. február 21., 17:53; Megválaszolva: 2009. február 21., 17:53
Kérdések és válaszok: Szépségápolás
Miért nem nől a hajam?
Tavaly kipróbáltam a színes hajakat tehát szőkítettem is sokat. De nem a szokásos szőkítőpor+hidrogén peroxid hanem ezekhez tettem vízet és...
Haj melírozása várandósság alatt
Tisztelt Doktornő/Doktor Úr! Szeretném kikérni véleményét az alábbiakban: 25 hetes kismama vagyok, szőke melírozott hajam van. Eddig a...
Eltüntethetők az apró erek?
Jó estét! Az orrcimpámnál két oldalt apró kis erek vannak és nem tudom mitől alakultak ki. Esetleg mert sokat fújok orrot és megerőltettem? Mert...
Hajhullás és raszta hajviselet
Tisztelt Szakértő! A kérdésem összefoglalóan a következő lenne: nagy esélyem van arra, hogy a raszta miatt megritkul a hajam? Gyakran fordulnak...
Házi izzadsággátló
Szeretnék házi készitésű izzadsággátlót hasznánli, de szeretném tudni, hogy minden rendben van-e az összetevőivel. Diófalevél főzetben feloldunk...