szemészet

szeretném megkérdezni hogy a szteroid szedése mellet lehetséges-e hogy romlik a gyereknek szeme látása. Mert nálunk folyamatosan rosszabul lát mint eddig és csak agusztusba kell visszamenni szegedre a gyerekkek. Mit tehenénk hogy ne romoljon tovább?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Hangyál Éva válasza a szem probléma témában

Tisztelt Kérdező! A látóideg gyulladását a fent említett gyógyszerekkel próbáljuk megszűntetni. A látásromlást a gyuilladás aktív időszakában a duzzanat, későbbiekben pedig a gyulladás lezajlása után a rostok pusztulása okozza. A kezelésről és a várható végeredményről a kezelőorvostól kell véleményt kérni. Üdvözlettel: dr. Hangyál Éva

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2014. május 22., 10:30; Megválaszolva: 2014. május 30., 11:39
Kérdések és válaszok: A szem betegségei
Begyulladt szem
Jònapot begyulladt a szemem vörös, ma reggelre összeragadt fènyre nagyon èrzèkeny. Háziorvosi ügyelet ajánlására Oftaquix 5mg szemcsés, ès...
Könnytő lévő pötty
Tisztelt Doktor Úr! A napokban észre vettem, hogy a könnytőn ha jól tudom így hívják van rajta egy nagyon apró kicsi sárgás-fehéres pötty....
Lüktető villogas a szemben
Tisztelt Doktor úr! Körülbelül egy hónapja erős tompa ütést kapott a bal szemem jobb oldala. Emiatt kialakult másodlagos zöldhályog és 1.5PD-nyi...
Elocom kenőcs és zöldhályog
Tisztelt Dr. Cserháti Zoltán Úr, egy érsebészeti magánrendelésen tegnap egy néhány centiméteres szakaszon ekcémát álapítottak meg, és Elocom...
Mennyire lehet komoly baj?
Kedves Doktor Úr, Az előzményeimből kiemelendő, hogy kétoldali szürehályoggal születtem. A jobb szememen volt súlyosabb a hályos, azt...