Reflux, gyomorfekély
Mindent a témáról
|
További tartalmak
Minden rovat és szolgáltatás
|
Legfrissebb cikkek a témában
|
Tisztelt Doktorúr/nő! Pár hete vettem először észre, hogy a köldökömtől balra néha-néha el kezdett fájni a hasam. Most kb. egy hete már nem a köldököm körül fáj, hanem a bordám alatt a bal oldalon. Nem megy a hasam, nincs semmi más problémám, csak ez a fájdalom, ami nem görcsszerű, inkább tompa fájdalomnak mondanám. Nem tudom, hogy a gyomrommal lenne valami baj, vagy inkább a beleimmel. Elkezdtem diétázni, mit tehetnék még, milyen gyógyszert kellene szednem, hogy csökkenjen a fájdalom? Előre is köszönöm.
Kedves Kérdező! Mivel több hete fennállnak már a panaszai, javasolom, hogy legyen hasi UH-vizsgálata, amennyiben ez negatív és a panaszai nem szűnnek továbbra sem, laborvizsgálatot követően lenne érdemes a gyomor-bélrendszeri betegséget kizárni.
Dr. Szigeti Nóra
gasztroenterológus, hipertonológus
Tőle szeretnék kérdezni
Kérdés: 2012. április 17., 11:55; Megválaszolva: 2012. április 18., 13:30
Figyelem! Az oldalon található információk tájékoztató jellegűek, nem helyettesítik a szakszerű orvosi véleményt. A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!