Alvászavar

40 éves férfi vagyok, nagyon nehezen alszom el, és nem tudok aludni folyamatosan 6-8 órát, kérem engem érdekelne a Homeopátiás készitmények, pl kúp, vagy olyan készitmény.gyógyszer, amitől gyorsan elalszok és folyamatos alvással, kipihenten kelek fel.Előre is nagyon köszönöm! Fehér József Szolnok

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Sebő Zsuzsanna válasza alvászavar témában

Kedves József! Egyrészt az alvászavar krónikus probléma, mely alkati kezelést igényel, hiszen sok-sok tényező játszik szerepet a kialakulásában. Ez azt jelenti, hogy egy részletes kikérdezés, beszélgetés, vizsgálat után a homeopata megkeresi azt a homeopátiás gyógyszert, amely Önre leginkább illik. Ez a szer nem csak az alvászavarra, de minden más, az élettanitól eltérő problémára jelent majd megoldást.

Másrészt meg lehet próbálni un. tüneti kezelést, ami csak az alvására hat. Ehhez azonban sokkal több információra lenne szükség az elalvás körüli panaszokról. (gondolatok, érzetek, testhelyzet, hőérzet, mi segít, és mi ront a helyzeten, az éjszaka mely szakaszában ébred leginkább, stb.)

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Sebő Zsuzsanna
Dr. Sebő Zsuzsanna archív adatlap, a WEBBeteg szolgáltatása homeopátia témában megszűnt
Kérdés: 2011. február 12., 15:06; Megválaszolva: 2011. február 15., 09:40
Kérdések és válaszok: Pszichés betegségek
Alvászavar
Tisztelt Webbeteg! 23 éves vagyok és rossz alvó. Éjjelente általában 2 alkalommal ébredek vizelési ingerre és megyek el a mosdóba, ezek után...
ALVÁS zavar, inszomnia FOLYTATÁS
kedves Dr nő. köszönöm az előző válaszát. valószinü elkerülte figyelmét,hogy bemásoltam a gyógyszereket (feltöltöttem kép...
ALVÁS zavar, inszomnia
Kedves Dr Nő! Évek óta tartó alvásproblémám van,pár évvel kezdődött (2012 ben vettem be először gyógyszert) Minimális...
Mi lehet velem? Mi a bajom?
Jó napot. Meg próbálom a lényeget le írni. Már régóta alvás problémáim vannak.. Amik az idő haladtával egyre rosszabbak. Minden este beszélek...
antipszichotikum
Tisztelt Dr nő! Az én problémám az az , hogy hosszú évek után letettem a benzodiazepint. Evés problémám alakult ki. A nyugtató helyett ettem....