segítség

a segítségüket szeretném kérni.22 éves nő vagyok.van két gyermekem.mindig is voltak problémáim az érzelmeim kezelésével.most viszont már nem tudom egyedül megoldani őket.az utóbbi időben szörnyű dührohamaim vannak, melyeknek elszenvedője a 6 éves kisfiam.a párom a folyamatos féltékenységem miatt szenved (mely valoszínűleg oktalan) .undorítóan viselkedem és nem tudom mi az oka.túl vagyok már egy váláson.nem tudnék mégeggyet elviselni.rettegek, hogy nem szeret a párom.nem tudom mit tegyek.kérem segítsenek!

Dr. Bodnár Edina válasza dühroham témában

Kedves Levélíró!

Fel kellene deríteni viselkedésének hátterét. Feszültség, ingerültség hátterében állhat, depresszió, szorongás. A múltbéli feldolgozatlan események is lehetnek ennek okozói. Gyermekére és párkapcsolatára is negatívan hatnak a kirohanásai. Keressen fel pszichiátriai szakrendelést, pszichoterápia, stressz kezelő technikák elsajátítása mindenképpen indokolt.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. június 07., 18:21; Megválaszolva: 2010. június 07., 18:21
Kérdések és válaszok: Pszichés betegségek
miért?
Szervusztok. Van egy 3, 5 éves kisfiú az ismerősi körömben, akiről már megállapították, hogy értelmi fogyatékos, de súlyosságát, a betegség...
Gyomorbántalmak, szorongás
Tisztelt Doktornő! Már régebben is voltak gyomorproblémáim, valószínűleg a stressztől, de nagyjából mindig kezelhető szinten. Február végén...
Testre kiható pszichés panaszok
Tisztelt Doktornő! Levelemet próbálom röviden, de velősen megfogalmazni. Talán nem is segítséget, inkább véleményt kérek elsősorban. 33 éves...
skizofren vagyok?!
Udvozlom! 2016 aprilisaban tortent velem hogy latoter kieses miatt korhazba kerultem ,mint kiderult magas vernyomas okozta azota kezelik minden rendben....
Antidepresszáns elhagyása
Tisztelt Doktornő! Édesanyám kb. 15 éve Anafranil 10 mg, és Tegretol nevű gyógyszereket szed. Az anafranil hiánycikk, nem kapható jelenleg. kb. két...