cymbalta hasfájás

Tisztelt Doktornő! Köszönöm az előző válaszát! Már két hete szedem a Cymbalta gyógyszert (30-as) , és rendszeresen fáj a hasam. Lehet-e a gyógyszer mellékhatása, van-e esély rá, hogy elmúlik, vagy még nem hatott a gyógyszer és inkább ideges hasfájás lenne, ami nem lenne szokatlan nekem. Válaszát köszönöm!

Dr. Pálvölgyi Rita válasza gyógyszerhatás témában

Tisztelt Kérdező,

Jellemző módon az antidepresszánsok mellékhatása az első néhány napon jelentkezik, majd elmúlik. Előfordul azonban, hogy tartósan megmaradnak mellékhatások. És persze elképzelhető az is, hogy a hasi fájdalom lelki eredetű. Így hát azt lehet mondani, hogy a változás iránya talán megadja a választ.

Üdvözlettel:

Dr. Pálvölgyi Rita

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2016. január 02., 16:42; Megválaszolva: 2016. január 03., 10:00
Kérdések és válaszok: Pszichés betegségek
antidepresszans
Tisztelt Doktornő! Ocd-re valamint depresszióra írt fel az orvos antidepresszanst (Mirzaten) és Rivotril-t. Kérdésem az lenne hogy kötelező ezt...
Gyomorbántalmak, szorongás
Tisztelt Doktornő! Már régebben is voltak gyomorproblémáim, valószínűleg a stressztől, de nagyjából mindig kezelhető szinten. Február végén...
Testre kiható pszichés panaszok
Tisztelt Doktornő! Levelemet próbálom röviden, de velősen megfogalmazni. Talán nem is segítséget, inkább véleményt kérek elsősorban. 33 éves...
skizofren vagyok?!
Udvozlom! 2016 aprilisaban tortent velem hogy latoter kieses miatt korhazba kerultem ,mint kiderult magas vernyomas okozta azota kezelik minden rendben....
Antidepresszáns elhagyása
Tisztelt Doktornő! Édesanyám kb. 15 éve Anafranil 10 mg, és Tegretol nevű gyógyszereket szed. Az anafranil hiánycikk, nem kapható jelenleg. kb. két...