• Az impotenciát melyik betegségem okozhatta?

        Legfrissebb cikkek a témában
         
        Gyakori kérdések

        2000 évtől kezdve magas vérnyomásom miatt számos gyógyszereket szedtem, pszichiátriai kezeléseken is gondozott vagyok erre is gyógyszereket szedek, sőtt szív érrendszeri betegségeim is vannak 2004. évben már merevedési problémáim voltak, amire gyógyszereket nem szedhettem injekciózás jött szóban, 2005. évtöl inzulinos cukros lettem, 2006 tól már a vákuum pumpa alkalmazás volt, s 2007 töl teljesen impotensé váltam. Mivel korábban munkáltatóm okozója volt a magas érnyomás, valamint a pszichiátriai betegségem okozója, amit bíróságilag jogerősé véleményeztek az Igazságügyi Orvosszakértők.Mos állapot romlásom miatt egy estleges kártérítési pernek a megindítása érdemes lenne e, kezdeményeznem? mert csak akkor lenne értelme a per megindításának ha az Orvos Szakértői Vélemény azt állapítaná meg hogy az impotenciámnak a felellőse a magas vérnyomásom + a pszichiátriai stresszes állapotaim + a szedett gyógyszereim következménye.Ilyen szempontból van e esélyen a fenti Szakértői vélemény kiadására?

        Dr. Csuth Ágnes válasza a potencia témában

        Kedves Kérdező! Gyakorlatilag bármelyik betegsége külön külön vagy együttesen is okozhat impotenciát, ezt megmondani nem tudom, andrológust érdemes felkeresnie szakértői véleményért.

        Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.

        Dr. Csuth Ágnes
        családorvos

        Dr. Csuth Ágnes
        Tünetellenörző Laborértékek

        Kérdés: 2011. április 29., 10:39; Megválaszolva: 2011. április 29., 14:00

      • Kérdések és válaszok a témakörben:
        Tisztelt Doktor! Véleményét szeretném kérdezni az alábbi táplálék kiegészítő termékről. Biotech usa...
        Kedves Doktornő/Doktorúr! Arra a problémámra szeretnék választ kapni, hogy Barátnőmmel folytatott szexuális együttlét során miért tapasztalhatok erekciózavart, nem teljes erekciót. Mivel tudnék javítani helyzetemen? 18 éves vagyok, kb 1,5...
        Egy fél éve kb merevedési zavarral szenvedek. Voltam urulógusnál, semmi problémát nem talált. Aggódom, hogy mi lehet a probléma, mert már hosszú párkapcsolatban élek és a barátnőmet is zavarja. Az urológus írt ki gyógyszert, amelyet...
        Tisztelt Doktornő! 7.950 nmol/l total tesztoszteron szint és csökkent libidó indok arra, hogy orvoshoz forduljak, vagy ez vitaminokkal és életmódváltással rendeződhet? Köszönöm válaszát. Üdvözlettel: András
        Tisztelt Doktor úr! Partnerem 75 éves,sportos, de szívbeteg. Utóbbi időben merevedési problémája van,ami őt / és nem engem/ nagyon zavarja. Segédeszközön gondolkodik, én semmiféle potencia növelő "gyógyszert" nem engedek neki beszedni.Most...
        Kb.1 hónapja kezdődött ez nálam.. 24 éves férfi vagyok. A párommal kb. fél éve vagyunk együtt. Nagyon kevesett vagyunk együtt,munkánk miatt csak hétvégén. A szexel eddig nem volt gond. Az elején meg párszor, mert ritkán vagyunk együtt...
        Tisztelt Doktornő / Úr! Korábban egyetlen alkalommal előfordult merevedési zavarom. Áprilisban lett új kapcsolatom, és már azzal indítottam, hogy sildenafilt kezdtem szedni, hogy a legjobb formámat nyújtsam. A probléma az, hogy ha serkentő...
        Tisztelt föorvosûr. kerdesem a következö lenne.22éves vagyok.2éve vagyok kezelt hypertonias.nehêz fizikai munkàt végzek,egyedük êlek albêrletben.hétvêgén iš dolgozok.nehéz csaladi hàtterem van..merevedêsi zavarral küszködök.sexuális...
        Tisztelt Doktor Úr! 25 éves, férfi beteg vagyok. Közel féléve szenvedek erekciós diszfuncióban, továbbá többször ellenőriztettem a hormonszintjeimet az utóbbi időben, melyek közül némelyik rosszabb értéket mutatott a kívántnál. Noha az...
        Tisztelt doktor úr! 22 éves vagyok. Dohányzok. Lassan két éve napi szinten maszturbálok, van, hogy naponta 2-3 szor is. Már eközben sem érek el teljes merevedést. Nemrégiben jöttem össze életemben először egy lánnyal, aki bár csodálatos,...