Menzesz problémák

Üdvözlöm, remélem tud nekem pár bíztató dolgot írni a problémámmal kapcsoltaban. Szóval az én kis történetem: 1, 5 éve szedtem a fogamzásgátlómat (dianille). júni vége júli eleje körül jött meg a menzeszem pár napra. Én együtt voltam a párommal júli. közepén, de mivel ő a munkája miatt kiköltözött külföldre így én augusztus elején abba hagytam a fogamzásg. szedését. a párom haza jött meglátogatni engem augusztus 24-én és aznap este együtt is voltunk, de mivel nem használtunk óvszert hanem ő kiszállt így a biztonság kedvéért másnap este bevettem egy esemény utáni tablettát. A mai napig nem jött meg a vérzés és nem tudom az okát. Viszont én szeptember végén csináltam terhességi teszteket (3db-ot), mindegyiket a reggeli első vizeletből és mind a 3 negatív lett, gondoltam várok, hátha megjön közben (mert menstruációs fájdalmakat éreztem a hsamnál) de a tegnapi napon sokalltam be és elmentem nőgyógyászhoz, ő megvizsgált engem először ujjal majd ultrahanggal. Azt mondta hogy nem lát semmit és felírt nekem egy gyógyszert amit 5 napig kell szednem (napi 2 dt-t) elvileg a gyógyszer abba hagyása után 10 napon belül meg kell jönnie. Önnek mi a véleménye az esetemről? Sajnos nekem mindig is voltak problémáim a menzeszemmel:( További szép napot.

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza a vérzészavar témában

Kedves Kérdező! A vérzészavart a tabletta addig rendezi, míg szedi, utána a kompenzáló hatás megszűnésével újra jelentkezik a probléma. Célszerű lenne a ciklusbeállítás, ha a mostani kezelés hatására nem rendeződik tartósan a probléma, ez esetben újra nőgyógyászati vizsgálat lesz indokolt. A probléma oka legtöbbször funkcionális zavar.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
WEBBeteg szerkesztőség
Kérdés: 2011. október 15., 16:59; Megválaszolva: 2011. október 17., 15:08
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nőgyógyászat
Kedves Doktor! Az ovuláciomat megelőzően kb.egy héttel bő híg folyast tapasztalok mindig. Ez természetes folyamatok közé tartozik?(Fogamzásgátlót...
Nuvaring használata több mint 4...
Tisztelt Doktornö! Az lenne a kérdésem, hogy Nuvaringet használok évek óta, semmi godom nem szokott lenni. Azonba most elfelejtettem eltávolítani...
Hova forduljak?
Jó napot! Másfél éve alhasi fájdalmakkal küzdök ami mindig csak jobboldalt fáj. Több nőgyógyásznál jártam, 2x találtak tojásnagyságú...
Lehetek terhes?
3 éve vagyunk házasok a férjemmel és próbálkozunk a kisteso projekten én szeptemberben töltöttem a 40.-et a férjem a 34.-et a férjemnek van egy 10...
Mi okozhatja a panaszaimat?
Tisztelt Doktornő/Doktor úr! Pár hónapja kezdődött: menstruáció előtt, közben és után borzalmas görcseim, továbbá kb félidőben, ovulációkor...