Menzesz

Az utolsó menzeszemnél, azt a számomra furcsa dolgot tapasztaltam, hogy nagyon kevés a vérzés, (én tampont használok) amikor cserélem nincs tele, ha pedig betétet rakok akkor semmi nem távozik, de egyáltalán semmi. Mi lehet ennek az oka? Kell e esetleg nagyobb bajtól tartanom. Válaszát előre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza a vérzészavar témában

Kedves Kérdező! Oka lehet fogamzásgátló szedése, illetve hormonális ok, például kevesebb egy időre eső hormonváltozás, illetve terhesség is. A kórtörténet ismerete lenne szükséges a pontos válaszhoz, keressen fel nőgyógyászt.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
WEBBeteg szerkesztőség
Kérdés: 2011. október 12., 14:50; Megválaszolva: 2011. október 13., 11:33
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nőgyógyászat
Kedves Doktor! Az ovuláciomat megelőzően kb.egy héttel bő híg folyast tapasztalok mindig. Ez természetes folyamatok közé tartozik?(Fogamzásgátlót...
Nuvaring használata több mint 4...
Tisztelt Doktornö! Az lenne a kérdésem, hogy Nuvaringet használok évek óta, semmi godom nem szokott lenni. Azonba most elfelejtettem eltávolítani...
Hova forduljak?
Jó napot! Másfél éve alhasi fájdalmakkal küzdök ami mindig csak jobboldalt fáj. Több nőgyógyásznál jártam, 2x találtak tojásnagyságú...
Lehetek terhes?
3 éve vagyunk házasok a férjemmel és próbálkozunk a kisteso projekten én szeptemberben töltöttem a 40.-et a férjem a 34.-et a férjemnek van egy 10...
Mi okozhatja a panaszaimat?
Tisztelt Doktornő/Doktor úr! Pár hónapja kezdődött: menstruáció előtt, közben és után borzalmas görcseim, továbbá kb félidőben, ovulációkor...