Fogamzásgátló

Tisztelt Doktor Úr/Nő! Arra a kérdésre szeretnék választ kapni, hogy a fogamzásgátló gyógyszer okoz-e fájdalmas pisilést?! 1 évig szedtem a gestomix (20/75) fogamzásgátló tablettát és mindig olyan volt mintha fel lennék fázva még nyáron is +40 fokban. Aztán abbahagytam mert havi szinten volt hüvelygombám...ezt is előidézheti a gyógyszer? Előre köszönöm válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza hüvelygomba témában

Kedves Kérdező!

A fog. gátló nem okoz hüvelygombát, d3 a közhiedelemmel ellentétben fertőzést se, hanem az okozza a fertőzést, hogy az ondó a hüvelyben marad, ezrt aktus után irrigáljon tejsavval.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. augusztus 28., 11:15; Megválaszolva: 2011. augusztus 29., 15:16
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Citologia eredménye
Tisztelt Doktor Úr! A tanácsát szeretném kérni a következő problémával kapcsolatban: 36 éves vagyok és már 5 éve magas kockázatú HPV-t...
Fogamzásgátó melletti terheség...
Tisztelt Dr.Nő! Nov.30-n vettem be esemeny utanit (escapelle) itt nem volt biztos hogy elment mennem, sot eleg valoszinu hogy nem! Menzesz megjott idoben...
Hüvelygyulladás
Jó napot. Pár napja heveny hüvelygyulladást állapított meg nálam a nőgyógyász. Írt fel 10 napra elegendő hüvelytablettát (Klion D 100) 3 napja...
P3 citológia, gyulladás
Üdvözlöm Doktor Úr. 43 éves Nő vagyok. Már a házasságom alatt is nagyon sok nőgyógyászati problémám volt. Nekem a férjem volt életemben az...
Szülés utáni érdeklődés
Jónapot! Feb. 16-án született meg a kislányom! Belső várásom van és már azotta eltelt 12 nap és semmi javulást nem láttok tudna nekem segíteni...