Menstruáció kimaradása fogamzásgátló szedése után

Tisztelt WEBBeteg! 19 hónapig szedtem Yadine fogamzásgátlót, viszont decemberben abbahagytam, és most a párommal máshogy védekezünk! Januárban 1 hetet késett a menstruációm, februárban kb. 3-4 napot, most márciusban pedig nem jött meg már 1 hete és 5 napja. Egyébként a héten csináltam terhességi tesztet, és negatív lett. Azt hittem, hogy az idegesség miatt nem jön meg, de a teszt után sem történt semmi. Lehet ez még a gyógyszer hatása? Válaszát köszönöm!

Dr. Csuth Ágnes válasza vérzészavar témában

Kedves Kérdező!

Nem ritkán fordul elő, hogy a mensesnél tabletta után akár hónapokra is szükség van, míg rendeződik. Ha biztosan nem terhes, még várjon, de ha egy teljes hónap kimarad, menjen el nőgyógyászhoz!

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. március 27., 17:10; Megválaszolva: 2011. március 28., 15:17
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Gyógyszer adagolás
Jó napot kívánok! Szeretném megkérdezni hogy a Progesterone Exeltis gyógyszert a menstruáció első napjától, vagy a végétől számított 12 nap...
vérzészavar, hormon
Tisztel Doktor Úr/Nő! Szeptember folyamán együttlét után minimális vérzést tapasztaltam. Orvoshoz mentem, rákszűrés: P2, méh rendben, három...
Mi lehet a baj?
Ma van a 61. napja. Hogy nem jött meg a menstruációm, ráadásul semmi jele sincs, hogy megfog jönni. Ma csináltam egy tesztet (mert nővérem annyira be...
Mi lehet a baj?
Tisztelt Doktor úr! olyan gondom lenne, hogy egy már 5 hónapja keztem el szedni egy új fogamzásgátlót, mèghozzá velgyn tablettát. Eleve nem a...
Miért van ez, ha negatív minden...
Kedves Doktor nő/úr! Nekem egy olyan panaszom lenne, hogy október 11.-én együtt voltunk a barátommal, védekeztünk is, viszont az aktus végén...