Mi lehet a baj? (Nőgyógyászat)

Tisztelt Doktor Úr/Nő! Először októberben jelentkeztek ezek a tünetek: fehér folyás, viszketés, égő érzés. Ekkor használtam először Canesten Kombit, ami enyhítette a tüneteket, de a folyás kis mértékben megmaradt. Novemberben kezdtem el szedni az első fogamzásgátlómat, a Jangeet. Januárban ismét jelentkeztek a tünetek, ismét vettem Canesten Kombit, aztán ugyanúgy, mint először a folyás megmaradt. KB egy hete barnás, véres a folyásom és alhasi fájdalmaim vannak. Mi lehet a gond? Lehet, hogy nem gombás fertőzés a probléma?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza nőgyógyászati kérdés témában

Kedves Kérdező!

A probléma hátterében lehet gyulladás, de hogy pontosan milyen kórokozó váltja ki, azt nem lehet ennyi információ alapján megmondani. Javasolt lenne jelen esetben nemcsak önt, hanem partnerét is kezelni, mert lehet, hogy ő fertőzi vissza magát.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. február 26., 14:40; Megválaszolva: 2011. március 01., 09:24
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nőgyógyászati kérdés
Kedves Doktok Úr/Nő! Hosszú ideje rendszeres folyásom van. A ciklustól függően eltérő színű, szagú, állagú, és tudom, hogy ez még...
rendszertelen menstruáció
Üdvözlöm! Az idén márciusában erős alhasi fájdalom miatt felkerestem a székesfehérvári nőgyógyászatot ahol nem találtak semmi...
Duphaston szedése
T. Doktor úr, Mensi helyett barnázásom volt. Ez után volt 2 halvány poz.tesztem. Majd 2 nap múlva negativ tesztem lett ez még mindig csak a 4....
Titokzatos betegség
Tisztelt Doktornő! Legalább 30 éve visszatérő panaszomra keresek választ. Régebben havonta, -kéthavonta jelentkeztek a tünetek, melyek általában...
Méhgyulladás és kontroll
Tisztelt Doktor Úr! Két kérdésem lenne. 1. Kb. 2 hete volt diagnosztikus HSK-m. Utána 1 napig 37.8-as hőm és kevéske vérzésem volt. Azóta néha...