Vérnyomáscsökkentő

Tisztelt Doktornő! A kérdésem az lenne, hogy a vérnyomáscsökkentő befolyásolhatja-e a menstruációt? Diovan htc-t szedek, annak is a felét a legkisebb adagból. Furcsán zajlik a menstruációm, néha alig, van hogy eláll egy fél napra, és van olyan nap is amikor nagyon erős. Nincs az a fokozatosság mint normális esetben. azt hittem a spirál okozza, azt eltávolították 5 hónapja. Annyit változott a helyzet, hogy most nem tart 12 napig, csak 7-ig. Szíveskedjék válaszolni. Köszönöm: Edit

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza vérzészavar témában

Kedves Edit!

Nem tartom valószínűnek, hogy a vérnyomáscsökkentő hatással legyen a mensesre. Más ok, valószínű a háttérben, javasolt lenne nőgyógyászati szakrendelés felkeresése.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. február 21., 11:00; Megválaszolva: 2011. február 22., 14:54
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Gyógyszer adagolás
Jó napot kívánok! Szeretném megkérdezni hogy a Progesterone Exeltis gyógyszert a menstruáció első napjától, vagy a végétől számított 12 nap...
vérzészavar, hormon
Tisztel Doktor Úr/Nő! Szeptember folyamán együttlét után minimális vérzést tapasztaltam. Orvoshoz mentem, rákszűrés: P2, méh rendben, három...
Mi lehet a baj?
Ma van a 61. napja. Hogy nem jött meg a menstruációm, ráadásul semmi jele sincs, hogy megfog jönni. Ma csináltam egy tesztet (mert nővérem annyira be...
Mi lehet a baj?
Tisztelt Doktor úr! olyan gondom lenne, hogy egy már 5 hónapja keztem el szedni egy új fogamzásgátlót, mèghozzá velgyn tablettát. Eleve nem a...
Miért van ez, ha negatív minden...
Kedves Doktor nő/úr! Nekem egy olyan panaszom lenne, hogy október 11.-én együtt voltunk a barátommal, védekeztünk is, viszont az aktus végén...