Hormonzavar okozza a meddőséget

A menstruációm utáni 14-ik nap megvérzek, és néha a következő menzisig is eltart. Van hogy tiszta vér folyik és van hogy vércsomók jelentkeznek. Több mint fél éve próbálkozunk férjemmel, hogy teherbe essek, de sikertelenül. Lehetséges, hogy ez a hormonzavar (ami már 10 éve jelen van) magakadályozza a megtermékenyitett petesejt beágyazódását? Ez a hormonzavar az arcomon is mutatkozik, 27 évesen még mindig pattanásos az arcbőröm. Kizárólag csak nőgyógyász segithet, vagy ihatok valamilyen teát ami segithet, esetleg méhészeti terméket vagy más természetes anyagot szedhetek-e, ami gyógymód lenne rá? Előre is köszönöm válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Deli Tamás válasza vérzészavar témában

Tisztelt Kérdező!

Mielőtt teával és egyebekkel kezelné magát, ki kellene pontosan vizsgálni, mi a vérzészavar oka (meddőség még nincsen, ez a diagnózis csak 1 év után állítható fel) . Ha megvan az ok, rendes gyógyszerekkel kezelhető, de addig valóban csak a méhészek segíthetnek.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Deli Tamás
Dr. Deli Tamás szülész-nőgyógyász szakorvos
Kérdés: 2011. február 20., 22:12; Megválaszolva: 2011. február 25., 21:54
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Magas kortizol
Jónapot! Szeretnék érdeklődni, hogy a Mistral fogamzásgátló tabletta okozhat magas kortizol szintet? Az én reggeli értékem 1040nmol/l.. Voltam...
Menstruációs panasz
Tisztelt Dr. Szalóczy Péter! Nekem olyan problémám van, hogy egy héttel hamarabb jött meg a menstruációm. Egy-két nappal tovább is tartott, mint...
Diflucan, Klion, Yasminelle...
Kedves Dr ur! Lassan 5eve hogy szedek Yasminelle tablettat, azonban az utobbi hetekben gombas fertozes miatt nogyogyasz felirasara szedtem Diflucant illetve...
Egyéb készítmények hatása a...
Tisztelt Doktor Úr! A napokban arcüreggyulladás miatt antibiotikumos kevert orrcseppet kaptam. Illetve aranyeres panaszok miatt Reparon vagy Hemorid...
Tabletta miatt lehet?
Tisztelt Doktornő! Március 2-án kezdtem el Ditinell fogamzásgátló tablettát szedni. Tehát ez az első hónapom, ezelőtt nem szedtem más fajtát...