Érdekelne...

kedves doktornö.nagyon félek, az illetö akivel együtt voltam azt mondta nem élvezett el aktus közben.de nemtudom higgyjek e neki.már nem vagyunk együtt.azóta a menstruációm is megjött csak egy napot késett, és nem barnás folyás volt hanme élénk piros vérzés és addig tartott mint máskor 3-4 napig...de egy két hete érzem hogy fájdogál méhem mind 2 oldalon az aktus január 13.án történt a menstruációm pedig február 8.án szoval egy nap késéssel.lehetséges hogy mégis teherbe estem menszesz alatt? méhem fájogat azt érzem derekam néha de nincs hányingerem nem émelygek stb....mellem talán csak nagyon enyhén fájogat de a méhemnél jelentkezö fájdalom ami aggaszt,.segitségét elöre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza nőgyógyászati fertőzés témában

Kedves Kérdező!

Amennyiben a vérzés teljesen normális volt, ne izguljon a terhesség miatt. Biztosat egyébként az aktus után 10-14 nappal végzett terhességi teszt mutat, akár saját megnyugtatása végett is csináljon egyet. A kismedencei fájdalom miatt jó lenne nőgyógyászhoz fordulni, mert fertőzés, gyulladás könnyen kialakulhatott.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. február 17., 20:34; Megválaszolva: 2011. február 20., 15:41
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Magas kortizol
Jónapot! Szeretnék érdeklődni, hogy a Mistral fogamzásgátló tabletta okozhat magas kortizol szintet? Az én reggeli értékem 1040nmol/l.. Voltam...
Menstruációs panasz
Tisztelt Dr. Szalóczy Péter! Nekem olyan problémám van, hogy egy héttel hamarabb jött meg a menstruációm. Egy-két nappal tovább is tartott, mint...
Diflucan, Klion, Yasminelle...
Kedves Dr ur! Lassan 5eve hogy szedek Yasminelle tablettat, azonban az utobbi hetekben gombas fertozes miatt nogyogyasz felirasara szedtem Diflucant illetve...
Egyéb készítmények hatása a...
Tisztelt Doktor Úr! A napokban arcüreggyulladás miatt antibiotikumos kevert orrcseppet kaptam. Illetve aranyeres panaszok miatt Reparon vagy Hemorid...
Tabletta miatt lehet?
Tisztelt Doktornő! Március 2-án kezdtem el Ditinell fogamzásgátló tablettát szedni. Tehát ez az első hónapom, ezelőtt nem szedtem más fajtát...