duphaston

Vasárnap szedtem el az utolso duphastont valoszinü h a menszeszem megjött a folyásom barnás... a hasam fájt és éles nyilalást éreztem viszont nem tudom pontosan h tényleg menszesze mivel barnás... várjak még és utána menyek a nödokihoz...

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Deli Tamás válasza hasi fájdalom témában

Tisztelt Kérdező!

Bár kérdést nem tett fel és nem írta meg, miért szedte a Duphastont, mi volt a panasz, terhes-e stb., azt javaslom, hogy ha élesen fáj a hasa, menjen el mielőbb a "nődokihoz".

Üdvözlettel,

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Deli Tamás
Dr. Deli Tamás szülész-nőgyógyász szakorvos
Kérdés: 2011. február 10., 01:19; Megválaszolva: 2011. február 12., 21:36
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nőgyógyászati problémák
Tisztelt Doktor Úr! Tavaly májusban szültem császármetszéssel. Január óta nagyon erős a menstruációm, folyamatos hasi fájdalmaim vannak...
abortusz utan
Jónapot! panaszom a következő lenne, aprilis 12.én volt terhesseg megszakításom, verzes szinte masnapra elmult, de mivel fajt a hasam, lazam nem volt...
Erős görcsök
A menstruációm sosem volt a legstabilabb. Kivéve mikor fogamzásgátlót szedtem. De tavaly júniusban volt egy egészségügyi kaparásom, ebből...
Felvagyok fazva
Olyan kerdesre keresek valaszt hogy felvagyok fazva mar egy hete legalabb es kesik a menstruaciom! Nagyon ritkan szokott kesni legutobb 4 honapja mikor...
Nőgyógyászat vagy urológia
Tisztelt Webbeteg! Évek óta vannak hasi és deréktáji/keresztcsont körüli fájdalmaim. állandó puffadás, főleg jobb alhasi, jobb bordaív alatti...