barna folyás

Kedves Doktornő/Doktor Úr/ évig szedtem a fogamzásgátló tablettát, január elején abbahagytam és meg is jött a menstruációm utána 1hete mult el és most barna folyásom van.mitől lehet ez? attól, hogy abba hagytam a gyógyszert?

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza fogamzásgátló abbahagyása, barna folyás témában

Kedves Kérdező!

Igen, a kevés köztes vérzés lehet a gyógyszer abbahagyása miatt, de pl. okozhatja egy enyhe hüvelygyulladás is. Ha egyéb panasz nincsen, 2-3 ciklust nyugodtan várakozhat, feltehetően rendeződik a vérzés. Ha mégsem így történne, forduljon nőgyógyászhoz.

Üdvözlettel,

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
WEBBeteg szerkesztőség
Kérdés: 2011. február 03., 16:18; Megválaszolva: 2011. február 07., 10:17
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Érdeklődés
Jó napot kívánok érdeklődni szeretnék nagyon be volt duzzadva a mellem és érzékeny is volt! Külföldön tartózkodtam és elmentem az orvoshoz!...
Mola terhesség
T. Orvos! Megszakadt terhesség ill.partiális mola gyanújával fognak műteni. 6+3 hetesen uterusban 5mm összeesett petezsák, alatt felritkult decidua...
Elakadó vizelet
Tisztelt Doktor úr! 76 éves vagyok,2 gyerekszülésen túl / mindkettő 4.5 kg volt / Elakadó vizeletprobléma miatt fordultam orvoshoz. Az urológus...
Menstruácios zavarok
Tisztelt Doktor úr! 20 éves vagyok azt vettem észre 3-4honapja hogy 21 napos lett a ciklusom mi okozhatja? Februarban 18an jott meg Márciusban 15en most...
Gombás fertözés
Kedves Dr.úr. A napokban derült ki nállam hogy covid fertözött vagyok ezzel egyidejüleg jelentkezett nállam hüvelyi viszketés,égés. Kaptam rá...