Mellfeszülés

Tisztelt Doktornő! Úr! Abbahagytam a fogamzásgátló tabbletta szedését (igaz, még csak két hete nem szedem) . Normális, hogy kb. két napja nagyon erős feszülő érzést érzek a melleimben? Nem találtam semmi rendellenes elváltozást, vagy csomót. De ez az érzés már kezd elég kellemetlenül erőssé válni. Illetve reflux betegség miatt szedek Lansoptol nevű gyógyszert, de már alig van pár kapszula belőle, és eddig nem éreztem ilyet. Szeretném a véleményét kikérni ezzel kapcsolatban. A válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza mellfeszülés témában

Kedves Kérdező!

A Lansoptol szedése és a mellfeszülés nincsen összefüggésben. A mellfeszülés lehet a menzesze megjövetelekor, ami akár több hétig tarthat. Ha nem fáj túlságosan a melle, akkor nem szükséges orvoshoz fordulni, mivel semmi baja nem lesz. Nincsen semmi baj.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2008. június 24., 22:13; Megválaszolva: 2008. június 24., 22:13
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
fájdalmas, feszulo mellek
Tisztelt Doktorur! Kb egy hete, a mellem nagyon megduzzadt, a mellbimboim nagyon erzekenyek, szinte fájnak, a menstruáciomnak korulbelul egy het mulva...
Feszülő mell
Tisztelt Doktor Úr, az lenne a problémám, hogy január 2-án megjött a menzeszem. Előtte 2 héttel már kezd érzékenyebbé válni a mellem ami a...
Hányinger, mellfeszülés...
Tisztelt Doktor Úr/Nő! A menstruációm befejeződése után 3-4nappal hányinger jelentkezett, ami azóta is tart, főleg reggel és este, de napközben...
nőgyogyászat
Tisztelt Hölgyem/Uram 3 gyerekes anya vagyok, fogamzásgátlóként a spirált választottam.1999-ben, 2003-ban és 2006-születtek a gyerekek és ezután...