Frontváltozás és a fogamzásgátló tabletta összefüggésben lehet egymással?

Kedves Doktor Úr! Menstruációm vége óta (3 napja) fáj a fejem, rosszul vagyok és picit fáj is a mellem. A kérdésem a következő lenne, hogy ezeket a tüneteket okozhatja a frontváltozás, illetve a fogamzásgátló? Ez a 2 összefüggésben lehet egymással és együttesen is tud hatni a szervezetre, illetve a hormonháztartásra? Válaszát előre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Deli Tamás válasza fejfájás témában

Tisztelt Kérdező!

Okozhatják a kérdezett dolgok a panaszait. De lehet, hogy náthás. Igyon sokat, egyen vitaminokat, ha romlik a helyzet vagy belázasodik, keresse fel háziorvosát.

Üdvözlettel,

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Deli Tamás
Dr. Deli Tamás szülész-nőgyógyász szakorvos
Kérdés: 2011. január 03., 17:03; Megválaszolva: 2011. január 07., 18:17
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Szülés utáni érdeklődés
Jónapot! Feb. 16-án született meg a kislányom! Belső várásom van és már azotta eltelt 12 nap és semmi javulást nem láttok tudna nekem segíteni...
Kóros laphámsejt elváltozás
Jó estét! . A tegnapi napon értesültem a rákszűrésem eredményéről, amely kóros atypusos laphámsejt elváltozást és gyulladást is mutatott ki. 3...
Szűzhártya
Tisztelt Doktor Úr! Egy egész különös témában szeretném a segítségét kérni! Lelki és egyéb okok miatt, szűzhártya rekontstrukció-s...
Alacsony SHBG - teherbeesés
Tisztelt Doktor úr! 39 éves nő vagyok, nem voltam még várandós és párommal babát tervezünk. Ciklusaim nagyjából 25-26 naposak. BMI- indexem a...
Ureaplazma
Azt szeretném a doktor Úrtól kérdezni hogy amennyiben évek óta fennálló ureaplazma fertőzésem kezeletlenül van, a nemsokára tervezett lombik...