Fertőzés vagy sem?

Tisztelt Doktornő/Doktor Úr! Nőgyógyászati kérdésem a következő. Augusztusban kezdtem el szedni Lindynette 20 tablettát két év hihagyás után. A menstruációm normális volt, bár tovább tartott, mint a 7 napos szünet. Már elkezdtem szedni a második levéllel is (egy hete szedem) és a párommal már voltunk is együtt, de a tegnap esti együttlét kezdetben nem, de pár perc után nagyon fájdalmas volt, s abbahagytuk. Azóta barnás folyásom van, mely kissé fájdalmas. Ez a gyógyszer miatt lehet, vagy esetleg gombás fertőzésem van? Sajnos jelenleg nem tudom felkeresni nőgyógyászomat, ezért várom az Önök segítségét! Köszönettel

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza a barnás folyás témában

Kedves Hölgyem! A fájdalmas szex legfőbb oka lehet gyulladás, de ritkábban egyéb ok is szóba jön, pl. petefészek ciszta. Az, ha az aktus után kezdődött a vérezgetés inkább méhszájseb mellett szól, melyet krónikus folyás okozta irritáció vált ki. Mindenképp szükséges a vizsgálat, anélkül sajnos csak találgatni lehet.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. szeptember 13., 13:20; Megválaszolva: 2010. szeptember 16., 08:32
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nem érzem a párom
Amióta szültem 4 éve nem érzem a párom, mikor szeretkezünk. Évek óta csinálom a gátizom tornát, de nem segít. Olyan érzés, mintha a hüvelyem...
Menstruáció kimaradás
Tisztelt Doktor Úr! Májusban szültem meg a harmadik babámat, természetesen, minden komplikacio nélkül. Szoptattam egészen novemberig. Karácsonyig...
Sebészeti traumát követően...
Tisztelt Doktor Úr! Szeretnék érdeklődni, hogy lehetséges-e, illetve normális-e az, hogy egy múlthét szerdai napon történt lábat érintő trauma...
Nőgyógyászati rákszűrés...
Tisztelt Doktor Úr! Nőgyógyászati rákszűrés ambuláns adatlapján a diagnózisok alatt kettő kód és megnevezés szerepel. Az egyik U9990 Sine morbo...
Jaydess levétele
Tisztelt Doktor/Doktornő! 3 napja vették le a Jaydess nevű minispirált. A doktornő mondta, hogy egy kis vérzés előfordulhat. A kérdésem, hogy ez...