Nem értem...

Jónapot! Abortusz után 6 héttel jelentkezett az első vérzésem, ami rendesen le is zajlott, ám két hét múlva minden előzmény nélkül ujból vérezni kezdtem, kevesebbet, de 2 nappal továbbig, mint a megszokott. ez alatt a hosszabítás alatt a vérzés inkább barnás színű volt, mint sötétbordó. Viszont ugyanúgy fájt a hasam és a fejem, mint amikor ténylegesen megjön. Nem tudom, így mikorra várjam a következő ciklust, mivel nem tudom, hogy ez az egy hét minek számít. Mi történhetett?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Boros Miklós válasza a abortusz témában

Kedves Kérdező! Ez műtét után előfordul.Kár, hogy nem kezdett el menseskor fogamzásgátlót szedni, most nem lenne problémája.Ha a mensese ezt követően is szabálytalan jelentkezzen nőgyógyászaton.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. augusztus 17., 14:56; Megválaszolva: 2010. augusztus 18., 13:13
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nem érzem a párom
Amióta szültem 4 éve nem érzem a párom, mikor szeretkezünk. Évek óta csinálom a gátizom tornát, de nem segít. Olyan érzés, mintha a hüvelyem...
Menstruáció kimaradás
Tisztelt Doktor Úr! Májusban szültem meg a harmadik babámat, természetesen, minden komplikacio nélkül. Szoptattam egészen novemberig. Karácsonyig...
Sebészeti traumát követően...
Tisztelt Doktor Úr! Szeretnék érdeklődni, hogy lehetséges-e, illetve normális-e az, hogy egy múlthét szerdai napon történt lábat érintő trauma...
Nőgyógyászati rákszűrés...
Tisztelt Doktor Úr! Nőgyógyászati rákszűrés ambuláns adatlapján a diagnózisok alatt kettő kód és megnevezés szerepel. Az egyik U9990 Sine morbo...
Jaydess levétele
Tisztelt Doktor/Doktornő! 3 napja vették le a Jaydess nevű minispirált. A doktornő mondta, hogy egy kis vérzés előfordulhat. A kérdésem, hogy ez...