Stodette

Tisztelt Doktor Úr! Én nem rég kezdtem el szedni a Stodette nevű fogamzásgátló tablettát. a 2. levélnél tartok. Eddig szerencsére semmi más visszataszító mellékhatást nem észleltem, de úgy vettem észre, hogy a tabletta miatt csökkent a libidóm. Annyira, hogy szinte undorodom minden ilyesmi dologtól. Azt szeretném megtudni, hogy ez majd elmúlik idővel vagy másik gyógyszert kell feliratnom? Válaszát előre is köszönöm

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Deli Tamás válasza a fogamzásgátlás, libidó témában

Tisztelt Kérdező! A fogamzásgátló tabletták egyik gyakori mellékhatása, amit említ. Ha pár hónap után is változatlan a helyzet, érdemes más hatóanyagú tablettára váltaniuk orvosával. Üdvözlettel,

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Deli Tamás
Dr. Deli Tamás szülész-nőgyógyász szakorvos
Kérdés: 2010. augusztus 15., 20:28; Megválaszolva: 2010. augusztus 25., 16:52
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nem érzem a párom
Amióta szültem 4 éve nem érzem a párom, mikor szeretkezünk. Évek óta csinálom a gátizom tornát, de nem segít. Olyan érzés, mintha a hüvelyem...
Menstruáció kimaradás
Tisztelt Doktor Úr! Májusban szültem meg a harmadik babámat, természetesen, minden komplikacio nélkül. Szoptattam egészen novemberig. Karácsonyig...
Sebészeti traumát követően...
Tisztelt Doktor Úr! Szeretnék érdeklődni, hogy lehetséges-e, illetve normális-e az, hogy egy múlthét szerdai napon történt lábat érintő trauma...
Nőgyógyászati rákszűrés...
Tisztelt Doktor Úr! Nőgyógyászati rákszűrés ambuláns adatlapján a diagnózisok alatt kettő kód és megnevezés szerepel. Az egyik U9990 Sine morbo...
Jaydess levétele
Tisztelt Doktor/Doktornő! 3 napja vették le a Jaydess nevű minispirált. A doktornő mondta, hogy egy kis vérzés előfordulhat. A kérdésem, hogy ez...