Mit tegyek?

1 hete lefeküdtem a barátommal és azóta barnás folyásom van. Használtunk gumit, szedek tablettát. úgy gondoljuk h durva volt amikor kézzel csinálta és attól lehet. Mit lehet ezzel tenni? előre is köszönöm mindy

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza a barnás folyás témában

A barnás váladékozást okozhatja valamilyen fertőzés is, ezért mindenképp szükséges nőgyógyászhoz fordulnia, hogy kiderüljön, áll-e fertőzés a háttérben, és ha igen, ezt kezelni kell.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. július 29., 19:26; Megválaszolva: 2010. augusztus 01., 16:42
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nem érzem a párom
Amióta szültem 4 éve nem érzem a párom, mikor szeretkezünk. Évek óta csinálom a gátizom tornát, de nem segít. Olyan érzés, mintha a hüvelyem...
Menstruáció kimaradás
Tisztelt Doktor Úr! Májusban szültem meg a harmadik babámat, természetesen, minden komplikacio nélkül. Szoptattam egészen novemberig. Karácsonyig...
Sebészeti traumát követően...
Tisztelt Doktor Úr! Szeretnék érdeklődni, hogy lehetséges-e, illetve normális-e az, hogy egy múlthét szerdai napon történt lábat érintő trauma...
Nőgyógyászati rákszűrés...
Tisztelt Doktor Úr! Nőgyógyászati rákszűrés ambuláns adatlapján a diagnózisok alatt kettő kód és megnevezés szerepel. Az egyik U9990 Sine morbo...
Jaydess levétele
Tisztelt Doktor/Doktornő! 3 napja vették le a Jaydess nevű minispirált. A doktornő mondta, hogy egy kis vérzés előfordulhat. A kérdésem, hogy ez...