Barnás váladék

Tisztelt Doktor Nő/Úr! Mercilon fogamzásgátlót szedek. Az utóbbi két hónapban a ciklusom 15. napján barnás váladékom volt. Kérdésem, hogy mi lehet ennek az oka? Előre is köszönöm válaszát.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Deli Tamás válasza a köztivérzés témában

Tisztelt Kérdező! Lehet, hogy nem megfelelő a hormonösszetétel vagy -tartalom. Szükséges lehet váltani, pl. többfázisú készítményre, ha a dolog több hónapig így marad. Keressen fel nőgyógyászt. Üdvözlettel,

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Deli Tamás
Dr. Deli Tamás szülész-nőgyógyász szakorvos
Kérdés: 2010. július 23., 13:59; Megválaszolva: 2010. augusztus 02., 17:48
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nem érzem a párom
Amióta szültem 4 éve nem érzem a párom, mikor szeretkezünk. Évek óta csinálom a gátizom tornát, de nem segít. Olyan érzés, mintha a hüvelyem...
Menstruáció kimaradás
Tisztelt Doktor Úr! Májusban szültem meg a harmadik babámat, természetesen, minden komplikacio nélkül. Szoptattam egészen novemberig. Karácsonyig...
Sebészeti traumát követően...
Tisztelt Doktor Úr! Szeretnék érdeklődni, hogy lehetséges-e, illetve normális-e az, hogy egy múlthét szerdai napon történt lábat érintő trauma...
Nőgyógyászati rákszűrés...
Tisztelt Doktor Úr! Nőgyógyászati rákszűrés ambuláns adatlapján a diagnózisok alatt kettő kód és megnevezés szerepel. Az egyik U9990 Sine morbo...
Jaydess levétele
Tisztelt Doktor/Doktornő! 3 napja vették le a Jaydess nevű minispirált. A doktornő mondta, hogy egy kis vérzés előfordulhat. A kérdésem, hogy ez...