Erős vérzés

Tisztelt Doktornő!

16 napja kezdtem el szeni a Belara fogamásgátlót. Az első 5 napban gyenge barnás vérzésem volt viszont a 6. napja görcseim vannak, nagyon erős a menstruációm és nem is gyenül. 21 éves vagyok eddig mindig rendszeres volt a menstruációm és sose szedtem fogyamzásgátlót. Az erős vérzés mellett rossz közérzetem lett, sokkal fáradékonyabb vagyok.Lehetséges hogy ez a gyógyszer nem megfelelő nekem vagy ez a szedés első hónapjában normális?

Előre is Köszönom Válaszát!

                                            Kata

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg Szakértő válasza erős vérzés témában

Kedves Kata!

Szokatlan, hogy ilyen erős vérzés jelentkezzen egy fogamzásgátló szedésekor. Mindenképpen keresse fel orvosát, hogy megvizsgálhassa, nincsen-e esetleg a Belarától független oka az erős vérzésnek. Erre már csak azért is szükség van, hogy a vérképét ellenőrizhessék, hiszen a fáradékonyság a sok vérvesztés következménye is lehet.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. május 24., 00:18; Megválaszolva: 2010. május 24., 00:18
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Erős menstruáció mitől?
Jó Napot! Azt szeretném meg kérdezni mitől van több éve erős menstruációm? Szűz vagyok még! első nap felse tudok álni utánna 1-2nap mulva nem...
menstruációs vérzés
Tisztelt Doktor úr! A páromnak március utolsó hetében volt egy abortusza. Gyógyulás ideje alatt semmi gond nem volt, minden orvosi tanácsot betartva...
Erős vérzés
Tisztelt doktor Úr! Mostanában kicsit felborult a menstruációm. Az utóbbi 2 hónapban elég gyenge vérzésem volt, míg most a szokásosnál sokkal...
Hajhullás oka
Tisztelt Doktor Úr! Már 5 éve hullik a hajam. Minden vizsgálat megtörtént, ami szóba jöhet a hajhullás kapcsán. Nem volt semmi gond. A...
Babavárási nehézségek
Tisztelt Doktor Úr! Azzal a problémával fordulok Önhöz, hogy 2,5 éve próbálkozunk a párommal, hogy legyen gyermekünk, de mindidáig hiába. Sajnos...