Vérzés együttlét után

Tisztelt Doktor Úr/Nő!

Az utóbbi 2-3 hónapban gyakran előfordul, hogy szeretkezés után (de csak amikor orgazmusom is van) , vérezni kezdek, ami ugyan rövid ideig tart, mégis aggodalommal tölt el. Fogamzásgátlót szedek, kb. 4 hónapja voltam nőgyógyásznál, aki mindent rendben talált. Mégis mitől lehet ez és van-e rá megoldás?

Válaszát előre is köszönöm. 

WEBBeteg Szakértő válasza fogamazásgátló témában

Kedves Hölgyem!

Előfordulhat, hogy fogamzásgátlót kellene váltania, de nem ártana egy nőgyógyászati vizsgálat sem, hogy a méhszájat ellenőrizzék, hogy bármilyen kóros elváltozást kizárjanak, de nagy valószínűséggel a fent javasolttal megszűnnek majd a panaszok.

 

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. november 26., 11:09; Megválaszolva: 2009. november 26., 11:09

Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek

Pecsételő vérzés
Tisztelt doktor Nő! 22 éves aktív kapcsolatban élő lány vagyok, tartósan szedtem egy gyógyszert, amit abbahagytam, mert pecsételő barna folyásom...
MItől van?
Szeretném megtudni hogy mitől lehetfolyásom többszörelőfordul denem viszket nem csip csak van és főleg amióta Belara fogamzásgátlót szedek. Az...
Fogamzásgátlás
Tisztelt Doktor Nő/ Dokror Úr! Azt szeretném megtudni, hogy a fogamzásgátló tabletta hatását befolyásolhatják-e azok a gyógyteák, amelyek a...
Folyadék alapú cytologiai lelet
Kedves Dr.Úr! Éves nőgyógyászati vizsgálatra mentem el. Hüvelyi ultrahang vizsgálat negatív lett. Viszont a folyadék alapú cytologia leletem...
Irritált hüvely bemenet
Kedves Doktor úr! 39 éves nő vagyok, 4 terhességen vagyok túl, van egy 5 és egy 3 éves lányom. 2021-ben voltam még terhes a harmadik gyermekemmel...