Szokatlanul bő vérzés

Másfél hónapja L thyroxint szedek pajzsmirigy alulmüködésre. Az eddigi normális menstruációm most 21 napra jött meg, és nagy nagyo erős vérzésem van hatodik napja. A gyógyszer betegtájékoztatóján olvastam a menstruációs zavart is. Ez is még belefér ebbe a kategóriába? Válaszát előre is köszönöm

WEBBeteg szakértő válasza bő menstruáció témában

Kedves Hölgyem!

Egyrészt beszélje meg az endokrinológusával, aki tudja, hogy pontosan mennyi gyógyszert szed, másrészt menjen el egy nőgyógyászati vizsgálatra, hogy ellenőrizzék a méhnyálkahártyát, mert bár mellékhatásról van szó, de mégse jó a túl sok vérzés, mert nagyobb vérveszteséggel is járhat.

 Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. augusztus 03., 23:48; Megválaszolva: 2009. augusztus 03., 23:48
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Fogamzásgátlás
Kedves Doktornő! 43 éves háromgyermekes anyuka vagyok. Hosszú éveken keresztül (12) spirált használtam fogamzásgátlásként, de egyre erősebb...
Lehetek-e?
Tisztelt Doktor nő/ur/! Sajnos 2009.dec.24én elvetéltem a müszeres befejezés megtörtént a kórházban.2010.jan 23-án ugy megjött a havim, hogy csak...
Hosszú vérzés
T. Doktornő! Lányom jelenleg külföldön dolgozik (25 éves) és a minap írta, hogy már másfél hete vérzik, ami kicsit sem csitul és erős hasi...
Darabos és nagyon erős vérzésem van
Tisztelt Weborvos! Második alkalommal fordult elő az, hogy a menses olyan erős, hogy napi 8-10 super méretű tampont használtam el és darabos is volt 3...
Miért vérzek ennyire?
_Tisztelt Dr.Csösz György! 1napja megjött a a havi vérzésem.már 3 honapja rendszertelen.Volt 1 cysta mütétem 2006-ban, amikor is a jobb...