Barna folyás

Tisztelt Doktorúr/Doktornö!

2 hete jött meg a menzeszem és azóta folyamatos barna folyásom van, néha erösebb, néha gyengébb.28 éves vagyok, még nincs gyermekem és szedem a Meliane nevü fogamzásgátló tablettát.Èrdeklödnék, hogy mitöl lehet ez?

Válaszát köszönöm

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza pecsételő vérzés témában

Kedves Hölgyem!

Amennyiben most kezdte el szedni a fogamzásgátlót, akkor lehet, hogy az okozza, és türelmesnek kell lennie, 2-3 ciklus alatt beáll a vérzés, ha túl bő lenne, akkor viszont orvoshoz kell fordulnia.

Ha már régóta szedi a gyógyszert, akkor hormonzavar, méhszájelváltozás, vagy fertőzés okozza, ezt nőgyógyászati vizsgálattal lehet elkülöníteni.

 Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. július 29., 15:18; Megválaszolva: 2009. július 29., 15:18
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Fogamzásgátló mellett egy héttel...
Jó Napot! A problémám a következő. Kb 3 és fél éve szedek fogamzásgátlót (Mistral) sosem volt vele problémám. Mindog napra pontosan megjött....
Menstruációs zavar
A következőkben szeretném kikérni a tanácsát: Az agusztusi menzeszkor előírásnak megfelelően elkezdtem szedni a Nacrez nevű antibébit....
Pecsetelo verzes
Jo napot kivanok! A napokban Gardnerellas fertorzest diagnosztizaltak nalam (ennek kezeleset meg nem kezdtem meg) , ezzel parhuzamosan gombaval is...
mitől van ez?
Kedves Doktor Úr! 1, 5 éve szedek fogamzásgátlót először, Yasminellet, majd 1 éve váltottunk Corenelle tablettára. A gyógyszer váltásakor 3....