Terhesség?

Kérdéssem nőgyógyászati jellegű, arra lennék kiváncsi, hogy lehetséges-e a terhesség. 18éves vagyok, fél éve fogamzásgátló tablettát szedek. A legutobbi mentruáciomkor (7napos tabletta szünet megkezdésével) abba hagytama tabletta szedését. A ciklusom 28 napos, a 26. napon volt szexuális kapcsolatom (védekezés nélkül) . A menstruációm 14napja késik, pár napig volt barnás folyásom, most pedig sűrű, szagtalan fehér folyásom van.Ez lehet terhesség? Vagy mi okozhatja? Válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza menstruáció késése témában

Kedves Hölgyem!

Igen, a terhesség leehtséges, csináljon egy terhességi tesztet az együttlét után 14 nappal, majd forduljon nőgyógyászhoz, hogy ellenőrizzék a folyást is.

 Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. július 28., 11:55; Megválaszolva: 2009. július 28., 11:55
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Magas kortizol
Jónapot! Szeretnék érdeklődni, hogy a Mistral fogamzásgátló tabletta okozhat magas kortizol szintet? Az én reggeli értékem 1040nmol/l.. Voltam...
Menstruációs panasz
Tisztelt Dr. Szalóczy Péter! Nekem olyan problémám van, hogy egy héttel hamarabb jött meg a menstruációm. Egy-két nappal tovább is tartott, mint...
Diflucan, Klion, Yasminelle...
Kedves Dr ur! Lassan 5eve hogy szedek Yasminelle tablettat, azonban az utobbi hetekben gombas fertozes miatt nogyogyasz felirasara szedtem Diflucant illetve...
Egyéb készítmények hatása a...
Tisztelt Doktor Úr! A napokban arcüreggyulladás miatt antibiotikumos kevert orrcseppet kaptam. Illetve aranyeres panaszok miatt Reparon vagy Hemorid...
Tabletta miatt lehet?
Tisztelt Doktornő! Március 2-án kezdtem el Ditinell fogamzásgátló tablettát szedni. Tehát ez az első hónapom, ezelőtt nem szedtem más fajtát...