Canesten KOMBI

Tisztelt Doktornő!

Használtam a canesten kombi-t,  este az applikátor segítségével felhelyeztem a hüvelytabletátt. Másnap reggel kelés után 2 órával éreztem, hogy valami "kibugyog" belőlem. Csak a tabletta lehetett az, már kissé olvadt, törött állapotában. Nem az egész lehetett, de jelentős. Miért van ez? Akkor már nem is ér semmit?
Borzasztóan zavar már ez a betegség, nem tud valami segítséget ajánlani?

Előre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza hüvelyi folyás témában

Kedves Hölgyem!

Ne aggódjon, ez előfordul, ha a tabletta nem olvad fel teljesen. Remélhetőleg a panaszok így is megszűnnek, ha mégse, akkor el kell menniegy vizsgálatra.

 Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. június 29., 14:15; Megválaszolva: 2009. június 29., 14:15
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Sárga folyás,pajzsmirigy vagy egyéb?
Üdvözlöm! Olyan kérdésem lenne hogy amikor nincs menstruációm, akkor sárga színű a folyásom minden egyéb tünet nélkül.Nem viszket, nem ég,nem...
Mitől lehet ez a folyàsom
Tisztelt Dr nő! Kérdésem az lenne hogy már 3 napja késik a menstruáciòm tesztet csinálttam de sajnos negatîv! Már 2 napj ahogyan elmegyek wc re és...
Hüvelyi folyás
Tisztelt Doktorúr! Legutóbb amikor voltam a nőgyógyászomnál elmondtam,hogy hüvelyi folyásom van,de nem viszket, nem ég, nem fáj, nem csíp. Elmondta...
Miért van folyásom?
Tisztelt Doktor Úr! Nekem olyan problémám van, hogy több mint 6 éve sárgás folyással küzdöm. Egy éve mentem el doktorhoz, aki méhszájsebet...
Hüvelyvaladék
Tisztelt Dr. Úr! Azzal a problémával fordulok önhöz, hogy a hüvelyváladekomban fehér daraborkra lettem figyelmes. Valamint a bugyimon érzek...