Fogamzásgátló

Kedves Dr.Úr/Nő! Két évig szedtem a tri-regol nevű tablettát, de két hónappal ezelőtt abbahagytam a szedését. Az azt követő menstruációm 29nap múlva megjött. A következőnek két héttel ezelőtt kellett volna. A párommal gumióvszert használunk, ezért nem gondolom, hogy teherbe eshettem. Mi lehet a probléma? Előre is köszönöm válaszát! Nóra

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza fogamzásgátló témában

Kedves Nóra!

Tablettaszedést követően előfordulhat rendszertelen menses. Ha néhány ciklus alatt nem redneződik a vérzés, forduljon nőgyógyászhoz. Bár a terhesség nem valószínű, azért csináljon egy tesztet.

 Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. június 27., 16:18; Megválaszolva: 2009. június 27., 16:18
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Citologia eredménye
Tisztelt Doktor Úr! A tanácsát szeretném kérni a következő problémával kapcsolatban: 36 éves vagyok és már 5 éve magas kockázatú HPV-t...
Fogamzásgátó melletti terheség...
Tisztelt Dr.Nő! Nov.30-n vettem be esemeny utanit (escapelle) itt nem volt biztos hogy elment mennem, sot eleg valoszinu hogy nem! Menzesz megjott idoben...
Hüvelygyulladás
Jó napot. Pár napja heveny hüvelygyulladást állapított meg nálam a nőgyógyász. Írt fel 10 napra elegendő hüvelytablettát (Klion D 100) 3 napja...
P3 citológia, gyulladás
Üdvözlöm Doktor Úr. 43 éves Nő vagyok. Már a házasságom alatt is nagyon sok nőgyógyászati problémám volt. Nekem a férjem volt életemben az...
Szülés utáni érdeklődés
Jónapot! Feb. 16-án született meg a kislányom! Belső várásom van és már azotta eltelt 12 nap és semmi javulást nem láttok tudna nekem segíteni...