Mastodynon cseppek

Meddöség kezelésére szedem kb egy honapja a Mastodynon cseppeket, egy idö után mellfeszülést éreztem és a peteérésem is fájdalmas volt, amit azelött sosem éreztem. Kb egy honap szedés után a nögyogyászom gyulladást állapitott meg a méhemben. Azt szeretném kérdezni hogy ez a készitmény okozhatta e ezt mellékhatásként? Eredetileg ez egy homeopátiás készitmény.

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza mastodynon cseppek témában

Kedves Hölgyem!

A készítmény nem valószínű, hogy bármilyen gyulladást tudna okozni a szervezetben.

 Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. június 14., 12:40; Megválaszolva: 2009. június 14., 12:40
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Fájó csomó mellben
Tisztelt Doktor Úr! Pár éve az Ön javaslatára kezdtem használni a Depo Proverát.Több mint 1 évig használtam,semmi problémát nem okozott.Kihagytam...
Fennáll ösztrogéndominancia?
Tisztelt Doktor Úr! Hormonstátuszom alapján meg lehet állapítani ösztrogéndominanciát? A 19. napon tudtam sajnos csak megcsináltatni. Ovulációm a...
Duzzadt gát
Tisztelt Doktornő/Doktor úr! Tisztálkodás alkalmával vettem észre, hogy a gát tájéka megvan duzzadva. Bal oldalt talán picit jobban, a...
Szemérem viszketés
Üdvözlöm. 4 hónapja szültem császár metszéssel, szoptató kismama vagyok. Kb 2 hónapja viszketés érzek a szemérem ajkai on és a hüvely...
Méhnyakrák szűrés eredmény
Tisztelt Doktor Úr! Komplex méhnyak rákszűrésen vettem részt, a következő eredményt kaptam: citológia pozitív, melyben kóros hámelváltozások...