Barna folyás

Tisztelt Doktor úr

még május elején beteg lettem, és kaptam egy olyan gyógyszert ami ilyen gyógynövényes volt. Megjött a havim, mikor elmúlt egy hétre rá barna folyásom keletkezett kb 1 héten át. Most pedig már 5 napja késik a havim. lehet köze hozzá?

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg Szakértő válasza a barna folyás témában

Kedves Hölgyem!

Nem tudom, milyen betegsége volt, és milyen gyógyszert szedett rá, de egy nagyobb, pl. lázas betegség befolyásolhatja a mensest is. Ha egyéb panasz is van, akkor menjen el nőgyógyászati vizsgálatra.

 

Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. június 11., 20:46; Megválaszolva: 2011. október 05., 11:50
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Menstruáció kimaradás
Tisztelt Doktor Úr! Májusban szültem meg a harmadik babámat, természetesen, minden komplikacio nélkül. Szoptattam egészen novemberig. Karácsonyig...
Sebészeti traumát követően...
Tisztelt Doktor Úr! Szeretnék érdeklődni, hogy lehetséges-e, illetve normális-e az, hogy egy múlthét szerdai napon történt lábat érintő trauma...
Nőgyógyászati rákszűrés...
Tisztelt Doktor Úr! Nőgyógyászati rákszűrés ambuláns adatlapján a diagnózisok alatt kettő kód és megnevezés szerepel. Az egyik U9990 Sine morbo...
Jaydess levétele
Tisztelt Doktor/Doktornő! 3 napja vették le a Jaydess nevű minispirált. A doktornő mondta, hogy egy kis vérzés előfordulhat. A kérdésem, hogy ez...
Ciszta vagy petefeszekrak?
Tisztelt Foorvos Ur! Edesanyam miatt irok onnrk. 73 eves, alapvetoen egeszseges, de a korral jaro gondokkal kuzdo no. Szeptemberben hasi ultrahnagon a...