Bőséges hüvelyi váladékozás

Tisztelt Doktor Úr/ Doktor Nő!

Kilenc hónapja szültem a kislányomat. Még kicsi tejcsim van, a menstruációm lassacskán úgy tűnik kezd visszatérni a régi kerékvágásba.

Viszont a köztes időben számomra nagyon kellemetlen tüneteim vannak. Bőséges hüvelyváladékozást tapasztalok. A menses elmúltával, kb. egy héttel utána néhány napig, és az újbóli megjötte előtti néhány napban főképp. Nagyon zavaró a jelenség és a mennyisége méginkább számomra, ami napközben többször is előfordul. Sárgás színű, feltűnő kellemetlen szagot nem tapasztaltam.

Kérdésem lenne, hogy mitől lehet ez? Valamilyen fertőzést szedhettem össze, vagy csak hormonális hatás lehet? Viszketést és hasonlókat nem tapasztaltam. Semmit nem szedek.

Válaszát hálásan köszönöm előre is: Marcsi

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg Szakértő válasza hüvelyfolyás témában

Kedves Hölgyem!

Valószínű, hogy hüvelyfertőzése van. Amikor a panaszok jelentkeznek, menjen el egy vizsgálatra, és a megfelelő gyógyszeres kezeléssel el fog múlni.

Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. június 02., 13:53; Megválaszolva: 2011. október 05., 08:41
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Magas kortizol
Jónapot! Szeretnék érdeklődni, hogy a Mistral fogamzásgátló tabletta okozhat magas kortizol szintet? Az én reggeli értékem 1040nmol/l.. Voltam...
Menstruációs panasz
Tisztelt Dr. Szalóczy Péter! Nekem olyan problémám van, hogy egy héttel hamarabb jött meg a menstruációm. Egy-két nappal tovább is tartott, mint...
Diflucan, Klion, Yasminelle...
Kedves Dr ur! Lassan 5eve hogy szedek Yasminelle tablettat, azonban az utobbi hetekben gombas fertozes miatt nogyogyasz felirasara szedtem Diflucant illetve...
Egyéb készítmények hatása a...
Tisztelt Doktor Úr! A napokban arcüreggyulladás miatt antibiotikumos kevert orrcseppet kaptam. Illetve aranyeres panaszok miatt Reparon vagy Hemorid...
Tabletta miatt lehet?
Tisztelt Doktornő! Március 2-án kezdtem el Ditinell fogamzásgátló tablettát szedni. Tehát ez az első hónapom, ezelőtt nem szedtem más fajtát...