Mi lehet a bajom?

volt egy abortuszom febr.27-én, azóta 1szer megjött a menstruációm egy napra azóta semmi! ki van száradva a bőröm, fázékony vagyok, diétázok de csak hízok, és nehezen nyelek.köszönöm a válaszát! vnoemi19

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg Szakértő válasza menstruáció témában

Kedves Noémi!

Nem valószínű, hogy a panaszok az abortusz miatt vannak, inkább ki kellene vizsgálni, hogy a pajzsmirigye rendben működik-e. Forduljon háziorvoshoz, aki a szükséges vizsgálatokat el tudja indítani.

Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. június 01., 23:32; Megválaszolva: 2011. október 05., 06:48
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Magas kortizol
Jónapot! Szeretnék érdeklődni, hogy a Mistral fogamzásgátló tabletta okozhat magas kortizol szintet? Az én reggeli értékem 1040nmol/l.. Voltam...
Menstruációs panasz
Tisztelt Dr. Szalóczy Péter! Nekem olyan problémám van, hogy egy héttel hamarabb jött meg a menstruációm. Egy-két nappal tovább is tartott, mint...
Diflucan, Klion, Yasminelle...
Kedves Dr ur! Lassan 5eve hogy szedek Yasminelle tablettat, azonban az utobbi hetekben gombas fertozes miatt nogyogyasz felirasara szedtem Diflucant illetve...
Egyéb készítmények hatása a...
Tisztelt Doktor Úr! A napokban arcüreggyulladás miatt antibiotikumos kevert orrcseppet kaptam. Illetve aranyeres panaszok miatt Reparon vagy Hemorid...
Tabletta miatt lehet?
Tisztelt Doktornő! Március 2-án kezdtem el Ditinell fogamzásgátló tablettát szedni. Tehát ez az első hónapom, ezelőtt nem szedtem más fajtát...