Hogy hogy?

Kedves Doktor No! Doktor Ur! Kerdesem a kovetkezo lenne? -hogyan lehetseges hogy a fogamzasgatlo tri regol tabletta szedese melett, amibol meg 3 db volt hatra, a tegnapi napon megjott a menszeszem? A tegnapi napon vesztem ossze a baratommal es eroteljesen fogyozom mar egy hete.-Ezek kivalthatnak barmit ezzel kapcsolatban? Udvozlettel! Varom valaszat.Elore is koszonom

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg Szakértő válasza fogamzásgátló témában

Kedves Hölgyem!

A stressz és fogyókúra mid lehet az oka a korai vérzésnek. Tabletta mellett is lehet áttöréses vérzés, de ha többször ismétlődik, akkor lehet, hogy gyógyszert kell majd váltani.

Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. június 02., 20:57; Megválaszolva: 2011. október 04., 15:19
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Elakadó vizelet
Tisztelt Doktor úr! 76 éves vagyok,2 gyerekszülésen túl / mindkettő 4.5 kg volt / Elakadó vizeletprobléma miatt fordultam orvoshoz. Az urológus...
Menstruácios zavarok
Tisztelt Doktor úr! 20 éves vagyok azt vettem észre 3-4honapja hogy 21 napos lett a ciklusom mi okozhatja? Februarban 18an jott meg Márciusban 15en most...
Gombás fertözés
Kedves Dr.úr. A napokban derült ki nállam hogy covid fertözött vagyok ezzel egyidejüleg jelentkezett nállam hüvelyi viszketés,égés. Kaptam rá...
Magas kortizol
Jónapot! Szeretnék érdeklődni, hogy a Mistral fogamzásgátló tabletta okozhat magas kortizol szintet? Az én reggeli értékem 1040nmol/l.. Voltam...
Menstruációs panasz
Tisztelt Dr. Szalóczy Péter! Nekem olyan problémám van, hogy egy héttel hamarabb jött meg a menstruációm. Egy-két nappal tovább is tartott, mint...