Lehet, hogy terhes vagyok?

Múlt hét kedden kellett elkezdenem újra a Milligest fogamzásgátló tabletta szedését, a szokásos 7 nap kihagyás után. Este 6 helyett, 23.00 kor vettem be a 1. nap helyett a 21. napit, mert elnéztem, majd másnap reggel 10 kor a következőt az 1. napit (a megszokott este 6 helyett), de aznap este rosszull voltam és hánytam. ( remélhetőleg felszívódott és volt hatása vagy nem?! ) Ám mindkét este aktív szexuális életet éltem a párommal. Azóta rendszeresen szedem a megszokott időben, de rossz a közérzetem, szédelgek, étvágyam sincs sok... Előre is köszönöm megtisztelő válaszát! Dzsúd

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza a fogamzásgátlás témában

Kedves Dzsúd!

A biztonság kedvéért csináljon egy terhességi tesztet majd 14 nap múlva, de szerintem nagyon nem kell aggódni a terhesség miatt. A hányás biztosan gyomorrontás miatt volt, nem attól. De a biztonság miatt csináljon, de mondom nem kell szerintem nagyon izgulni.

Üdvözlettel: Dr. Zsirai László nőgyógyász

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Zsirai László
A kérdésre a Fókuszban a Nő! orvos szakértője válaszolt. Tovább a Fókuszban a Nő! oldalára
Kérdés: 2009. május 20., 22:17; Megválaszolva: 2011. szeptember 30., 13:12
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nőgyógyászat
Kedves Doktor! Az ovuláciomat megelőzően kb.egy héttel bő híg folyast tapasztalok mindig. Ez természetes folyamatok közé tartozik?(Fogamzásgátlót...
Nuvaring használata több mint 4...
Tisztelt Doktornö! Az lenne a kérdésem, hogy Nuvaringet használok évek óta, semmi godom nem szokott lenni. Azonba most elfelejtettem eltávolítani...
Hova forduljak?
Jó napot! Másfél éve alhasi fájdalmakkal küzdök ami mindig csak jobboldalt fáj. Több nőgyógyásznál jártam, 2x találtak tojásnagyságú...
Lehetek terhes?
3 éve vagyunk házasok a férjemmel és próbálkozunk a kisteso projekten én szeptemberben töltöttem a 40.-et a férjem a 34.-et a férjemnek van egy 10...
Mi okozhatja a panaszaimat?
Tisztelt Doktornő/Doktor úr! Pár hónapja kezdődött: menstruáció előtt, közben és után borzalmas görcseim, továbbá kb félidőben, ovulációkor...