Más óvszer

Két nap voltam a párommal többször is, második nap másfajta óvszert használtunk, de néhányszor anélkül is belémhatolt másodpercekre. Este viszont gyomorfájás és felfázásos tüneteim voltak, ami elviselhetetlen volt. Lehet e ez a másik gumitól?

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza a felfázás témában

Kedves Hölgyem!

A többszöri együttlét mechanikus irritáció vagy fertőzés útján is okozhat panaszokat. Háziorvosi vizsgálaton meg tudják állapítani, hogy van-e húgyúti fertőzés, amit kezelni kell.

 

Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. május 05., 12:30; Megválaszolva: 2011. szeptember 29., 11:07
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Nőgyógyászat
Kedves Doktor! Az ovuláciomat megelőzően kb.egy héttel bő híg folyast tapasztalok mindig. Ez természetes folyamatok közé tartozik?(Fogamzásgátlót...
Nuvaring használata több mint 4...
Tisztelt Doktornö! Az lenne a kérdésem, hogy Nuvaringet használok évek óta, semmi godom nem szokott lenni. Azonba most elfelejtettem eltávolítani...
Hova forduljak?
Jó napot! Másfél éve alhasi fájdalmakkal küzdök ami mindig csak jobboldalt fáj. Több nőgyógyásznál jártam, 2x találtak tojásnagyságú...
Lehetek terhes?
3 éve vagyunk házasok a férjemmel és próbálkozunk a kisteso projekten én szeptemberben töltöttem a 40.-et a férjem a 34.-et a férjemnek van egy 10...
Mi okozhatja a panaszaimat?
Tisztelt Doktornő/Doktor úr! Pár hónapja kezdődött: menstruáció előtt, közben és után borzalmas görcseim, továbbá kb félidőben, ovulációkor...