• Teherbe Eshetek?

        Legfrissebb cikkek a témában
         
        Gyakori kérdések

        Üdvözlöm Önöket.

        Az lenne a kérdésem hogy ma voltam nőgyogyászatnál és ojan problémámvan hogy 2 honapig nem jöt meg a menstruáciom-A petefészek jobb oldalt diónyi tömött resistencia.Az-az nagybb a kelleténél.

        Irt az orvosom ojan gyogyszertfel amitől megjön a menstruáciom 5-nap alatt.Gyogyszer neve:Norcolut..Azt szeretném tudni hogy a gyogyszer szedése után teherbe eshetek?Ha a gyogyszertöl helyre jön a petefészek mérete.Üdvözlettel Lorenssza

        WEBBeteg szakértő válasza a gyermekvállalás témában

        Kedves Lorenssza!

        A diónyi tömött rezisztencia nem a petefészekre utal, nem tudom, az orvos mit mondott. Lehet, hogy van egy petefészek cisztája, ezt majd érdemes lenne UH-on is ellenőrizni.

        A terhesség a gyógyszer szedése után akkor lehetséges, ha lesz peteérés.

         

        Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

        Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.

        WEBBeteg Szakértő
        Orvos

         WEBBeteg Szakértő
        Tünetellenörző Laborértékek

        Kérdés: 2009-04-02 14:50:34; Megválaszolva: 2011. szeptember 22., 15:56

      • Kérdések és válaszok a témakörben:
        Kedves Doktor Úr! 36 éves nő vagyok és kb. 5 napja barnás,véres nyálkás folyásom van (ha jól számolom akkor ez éppen az ovuláció ideje alatt történik), a menstruációm rendszeres, fogamzásgatlót nem szedek és egyéb panaszom nincs.Mivel...
        Tisztelt dr úr. A problémam az lenne hogy a nőgyógyász talált egy 51x40 mm egyrekeszes sűrű benékű bevérzett cisztát. Gyógyszert nem irt de el mondta hogy be csavarodhat és ha magaslázam lesz akkor menjek vissza. Menszesz után kontrol. A...
        Kedves Doktor Úr! Múltkor már kérdeztem Öntől és köszönöm a válaszát,sokat segített. Most viszont újabb problémám lenne. Ma lehetek 3-4 nappal ovulációm után és világos barna krémes folyásom van. Nem sok de engem zavar hogy esetleg ez...
        Kedves Doktor Úr/Nő! 10.09-én vették le az IUD-met. A peteérés közepette. Még aznap együtt voltam a párommal, és másnap is. Vérzésem a levétel után egy lehelletnyi volt, még annyi sem. Ma, 10.13-án nagyon feszül a mellem, a bimbók nagyon...
        Tisztel Doktor Ur! 26 napos ciklusaim vannak. A 9.ciklusnapon(Szerda) csinaltam egy ovulacios tesztet ami majdnem pozitiv lett de inkabb az meg negativnak mondanam. Parommal csutortokon hajnalban voltam egyutt majd ugyan ezen a napon a 10.ciklusnap este...
        Tisztelt Doktor Úr! A segítségét/véleményét kérném a problémámmal kapcsolatban, hogy mivel állhatok szemben. Augusztus vége óta égetõ érzéssel küzködök odalent, mélyen belül. (nem a hüvelybejáratnál, hanem mintha ahonnan a...
        Tisztelt Doktor Úr/Hölgy! 6 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló tablettát, (belara) eddig mind az 5 hónapban rendesen időben megjött a menstruációm, viszont most csak barnás (karamella), folyás nagyon kevés. A különös az, hogy a normál...
        Tisztelt Doktor úr! 45 éves vagyok,16 éve IUD-t viselek folyamatosan (nem volt cserélve mert az orvosom azt mondta hogy nem indokolt) .Korábban sohasem volt nőgyógyászati panaszom,két gyermeket szültem,rendszeresen járok nőgyógyászhoz...
        Tisztelt Hölgyem/Uram!14 hete szültem,melyet 5 hetes vérzés követett.Ennek hüvelygyulladàs lett a következménye,mely azóta sem javul.Sárgás,enyhén szagos,kis mennyiségű folyásom volt,egyéb tünetem nem.Először Laktofil hüvelygélt...
        2017 decemberében egy antibiotikus kezelés után gombás fertőzést kaptam (soha előtte nem volt semmilyen bajom). Elmentem a nőgyógyászomhoz, aki Gynazolt és szájon át szedhető gyógyszert adott. A gyógyszerek semmit sem használtak, a...