Szédülés és menstruáció

Minden menstruáció előtt 3-4 nappal borzalmasan szédülök, körülbelül egy évvel ezelőtt jelentkezett.Fogamzásgátló tablettát szedek. Mi lehet ennek az oka?

Dr. Pétervári László válasza szédülés témában

A szédülés lehet a fogamzásgátló mellékhatása.Ez idővel magától rendeződik, ha nem keressen fel szakrendelést másik készítmény alkalmazása jön szóba.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2016. január 29., 08:00; Megválaszolva: 2016. január 31., 16:16
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Abbahagytam a Dienillet és a mai nap...
Jó napot kívánok! Az lenne a kérdésem hogy mivel abbahagytam a Dienille szedését milyen tüneteket jelentkezhetnek? 3 hónapig szedtem és most 21....
HPV lelet èrtelmezés
Üdv, HPV lelettel kapcsolatban szeretnék kérdezni, zavaris információkat kaptam. A leletem a kovetkezo: A minta HPV DNS pozitiv (+) , azonban a...
Hormonprobléma
Szép napot! Mitől lehet , hogy csak akkor érzem jól magam amikor megjön. Olyankor úgy érzem rendesen működik a testem , fellélegez. Nem vagyok...
Mennyi esélyem van?
Tisztelt Doktor Úr! Áprilisban pozitív lett a rákszűrésem: ASCUS -atypusos sejtek, nem neoplasztikus elváltozások, metaplasia. HPV minden...
Betadine hasmenéy
Jó napot! A kérdésem az lenne,hogy este felhelyeztem egy betadine kúpot,reggel óta hasmenésem van. Lehet e köze hozzá illetve napi szinten szedek 50mg...