Mi a bajom?

Tisztelt Doktor Úr/Nő! Az lenne a panaszom hogy 2015.12.17-én beadattam a Depo-provera fogamzásgátló injekciót.Na most 2016.01.17-én megjött a mensesem de nem a megszokott módon/már itt a mennyiségre gondolok/mert ha higéniai szempontból nem kéne betétet cserélnem akkor egy betéttel elvolnék egy nap.Na most 2016.01.28-án megváltozott a mensesem színe mert élénk piros lett. A legutóbbi betétcseréléskor egy kisebb adag alvadt vér és egy bőrszerű, véres, nyálkás valami. Mi lehet ez? Mi lehet a baj? Nagyon megijedtem.Várom válaszát.Üdv..egy aggódó nő

Dr. Pétervári László válasza Nőgyógyászati betegségek témában

Az alkalmazott készítmény mellett a rendellenes vérzés lehetséges.

Amit tapasztalt az a levált méhnyálkahártya vérzéssel minden bizonnyal, ez a menstruáció.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2016. január 29., 07:23; Megválaszolva: 2016. január 31., 16:09
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Lehetek terhes?
3 éve vagyunk házasok a férjemmel és próbálkozunk a kisteso projekten én szeptemberben töltöttem a 40.-et a férjem a 34.-et a férjemnek van egy 10...
Peteérés, terhesség elősegítése
Tisztelt Doktor úr/nő! Olyan problémával fordulok önhöz, hogy április óta rajta vagyunk a kistesó projekten de eddig még nem sikerült. a mostani...
Segítséget kérnék
Üdvözlöm! Soha életemben nem volt ilynenem és nagyon félek hogy nemi herpeszem van ez egy 1hete jött ki mikor megjött a havim azóta először...
hyperprolactinaemia és a kombinált...
Üdvözlöm! Szeretném kikérni a véleményét a doktoraim döntéseiről, mert kétségeim merültek fel a gyógyszereim együttes alkalmazásával...
Condyloma+negativ hpv, kóros...
Tisztelt Doktornő/ Doktor Úr! Az elmúlt fél évben másodszor is visszatérő condylomat kellett kezeltetnem. A legutóbbi szemölcs eltávolításon...