Fogamzásgátlo

Jó napot kívánok. Nekem az lenne a kérdésem hogy szedtem a Mistral nevű fogamzásgátlo gyógyszert 6 hónapot és abba hagytam 5 hónapja. Megint el kezdtem szedni a mistralt de a menstruáció vége utanani 3 dik napon. Ma van 8 napja ennek hogy szedem, párommal voltam védekezes nélkül a 7. napon. Elkezdet hatni a gyógyszer? Aggódhatunk nemkívánatos terhesség miatt? Köszönöm válaszát.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Szalóczy Péter válasza Fogamzásgátló tableta vétség témában

Kedves Kérdező! Ebben a ciklusban így bizonytalan lett a gyógyszer hatása. A továbbiakban most már ne változtasson a szedés ritmusán, de helyileg vagy condommal védekezzen a vérzéséig. Ha az több napot késne, terhességi tesztet végezzen. Valószinüleg negatív lesz.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2015. november 08., 13:27; Megválaszolva: 2015. november 08., 22:43
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Miért kevés a menstruációs...
Tisztelt Doktor úr! Eléggé szokatlan a mostani menstruációm, mert fogamzásgátlót szedek már körülbelül 7-8 hónapja és eddig mindig azt...
Hajhullás oka
Tisztelt Doktor Úr! Már 5 éve hullik a hajam. Minden vizsgálat megtörtént, ami szóba jöhet a hajhullás kapcsán. Nem volt semmi gond. A...
Babavárási nehézségek
Tisztelt Doktor Úr! Azzal a problémával fordulok Önhöz, hogy 2,5 éve próbálkozunk a párommal, hogy legyen gyermekünk, de mindidáig hiába. Sajnos...
Lehet hogy termékeny vagyok még?
9 hónapja nem menstruálok se barnázás se semmi szerettem volna párommal még gyereket 5 napja has szúrkálás van a méhben vettem peteérés tesztet...
Méhsüllyedés, hüvelysüllyedés
Tisztelt Doktor Úr! Az alábbi kérdésben szeretném a véleményét kérni. Elülső oldali hüvelyi süllyedés/sérv, méhsüllyedés esetén milyen...