Orvoshoz kéne fordulnom?

Tisztelt Doktor úr! Néhány hete kezdtem el észlelni, hogy a hüvelyváladékom erősebb szagú lett. Már régebben is előfordult ilyesmi, de nem volt semmiféle betegség emögött. A folyásom általában sok, már évek óta. Menstruáció előtt szokott kevesebb lenni, és a menstruáció elmúlása után néhány napig, viszont 2-3 hétig nagyon nagy mennyiségű. Voltam már nőgyógyásznál régebben, de semmiféle betegséget sem állapított meg. A leírtak alapján érdemes lenne elmennem egy nőgyógyászhoz? Válaszát köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Szalóczy Péter válasza hüvelyváladék többlet. témában

Kedves Kérdező! Jó lett volna arról tudnom, hogy van-e, volt-a szexuális kapcsolata. Ha igen, mindenképpen menjen ismét vizsgálatra. Ha nem, kéne vennie egy Lactofeel nevű hüvelyi protexint, ma már sok féle van, de ha szúk még a hüvely bemenet, ez lenne a legjobb. Három egymást követő este nyomjon fel egyet egyet a kis fecskendőszerű készülékkel a lehető legmagasabbra a hüvelybe. A maradék négyet pedig heti 2 alkalommal elosztva. Ha jól érzi magát, heti 1 x hosszú távon is jót tenne.Ha ezután sincs rendben, akkor menjen nőgyógyászhoz.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2015. április 23., 22:38; Megválaszolva: 2015. április 26., 18:13
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Magas kortizol
Jónapot! Szeretnék érdeklődni, hogy a Mistral fogamzásgátló tabletta okozhat magas kortizol szintet? Az én reggeli értékem 1040nmol/l.. Voltam...
Menstruációs panasz
Tisztelt Dr. Szalóczy Péter! Nekem olyan problémám van, hogy egy héttel hamarabb jött meg a menstruációm. Egy-két nappal tovább is tartott, mint...
Diflucan, Klion, Yasminelle...
Kedves Dr ur! Lassan 5eve hogy szedek Yasminelle tablettat, azonban az utobbi hetekben gombas fertozes miatt nogyogyasz felirasara szedtem Diflucant illetve...
Egyéb készítmények hatása a...
Tisztelt Doktor Úr! A napokban arcüreggyulladás miatt antibiotikumos kevert orrcseppet kaptam. Illetve aranyeres panaszok miatt Reparon vagy Hemorid...
Tabletta miatt lehet?
Tisztelt Doktornő! Március 2-án kezdtem el Ditinell fogamzásgátló tablettát szedni. Tehát ez az első hónapom, ezelőtt nem szedtem más fajtát...