rendszertelen menses fogamzásgátló szedése közben

Kedves Doktor Úr! Fogamzásgátló tablettát szedek 2 hónapja a menses rendszertelensége (gyakori megléte) miatt. Mindkét hónapban a passzív hét nap előtt "pecsételő" vérzésem volt. Az első hónap passzív 7 napjában rendes vérzés jelentkezett, de most, a második doboz utáni 7 napban nem jelentkezett a havi vérzés. Kérdésem, hogy folytassam-e a 8.napon a tabletták szedését vagy egyéb teendőt javasol?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Törő Bálint válasza fogamzásgátló okozta vérzések témában

Tisztelt Kérdező!

Ez a tünet, amit leír, gyakran előfordul fogamzás gátló szedése alatt.

Szedje tovább a gyógyszert és remélem a vérzési rendellenesség rendeződni fog!

Üdvözlettel:

Dr. Törő

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2015. február 06., 00:56; Megválaszolva: 2015. február 09., 14:48
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Alacsony SHBG - teherbeesés
Tisztelt Doktor úr! 39 éves nő vagyok, nem voltam még várandós és párommal babát tervezünk. Ciklusaim nagyjából 25-26 naposak. BMI- indexem a...
Nőgyógyászati probléma
Tisztelt dr úr! Nekem jelenleg lenne egy problémám, csinaltattam Mr vizsgálatot, ahol ki mutattak hogy több kanyargós 5mm×7mm erek rajzolodnak a méh...
Szűrővizsgálat eredménye
Tisztelt Doktor Úr! Citologia eredményem kapcsán szeretném kérni a véleményét. Most tudtam meg, hogy állapotos vagyok és ezzel egy időben...
Terhesség és Citologia HSIL, HPV 45
Tisztelt Doktor Úr! Jelenleg 6 hetes terhes vagyok, és a citologia szűrés eredményem a következő lett: HSIL, HPV 45. Minden évben rendszeresen járok...
Nem règ irtam
Jó napot nemrég írtam meg is kaptam rá választ december 12.26 Kezdődött a mestruáció 12.31 tartot Január 28 -án csináltam egy Clearblue tesztet...