Baj lehet?

Üdvözlöm! Az lenne a kérdésem hogy trombózisom van már a fél évnél tartok és véralvadásgátlót szedek napi 4 mgot és egy hónapban kétszer volt menstruációm már második alkalommal. Mit tegyek? Köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Szalóczy Péter válasza Alvadásgátló és menzesz témában

Kedves Kérdező! Mint tudja, hormont nem szedhet. Ha a vérzései nem erősek és nem jelentenek túl sok vasvesztést és másodlagos vérszegénységet, ami laborleleteiből kiderül, akkor egyenlőre ne tegyen mást, mint egy hüvelyi ultrahangos vizsgálatot kérjen. Ez kizárná, hogy nincs-e valami belső, látható oka a vérzésnek, és csak a gyógyszer szedés miatti fokozott vérzékenység az ok. Konzultáljon kezelőorvosával is, van-e kockázat nélkül lehetőség a gyógyszeradag napi csökkentésének.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2015. január 21., 18:01; Megválaszolva: 2015. január 22., 11:30
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Szülés utáni érdeklődés
Jónapot! Feb. 16-án született meg a kislányom! Belső várásom van és már azotta eltelt 12 nap és semmi javulást nem láttok tudna nekem segíteni...
Kóros laphámsejt elváltozás
Jó estét! . A tegnapi napon értesültem a rákszűrésem eredményéről, amely kóros atypusos laphámsejt elváltozást és gyulladást is mutatott ki. 3...
Szűzhártya
Tisztelt Doktor Úr! Egy egész különös témában szeretném a segítségét kérni! Lelki és egyéb okok miatt, szűzhártya rekontstrukció-s...
Alacsony SHBG - teherbeesés
Tisztelt Doktor úr! 39 éves nő vagyok, nem voltam még várandós és párommal babát tervezünk. Ciklusaim nagyjából 25-26 naposak. BMI- indexem a...
Ureaplazma
Azt szeretném a doktor Úrtól kérdezni hogy amennyiben évek óta fennálló ureaplazma fertőzésem kezeletlenül van, a nemsokára tervezett lombik...