spirál-antibiotikum

Tisztelt Doktor úr! kérem tudna abban segíteni, hogy az antibiotikum (vagyis dr wolff tetracyclin szedése a pattanásos bőr miatt) befolyásolja-e a spirál (hormonmentes) hatékonyságát? köszönöm szépen, Válaszára várva, GEnikő

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Szalóczy Péter válasza Spirál eszköz biztonsága témában

Kedves Enikő! Röviden, nem befolyásolja. Elgondolkodtam, hogy milyen összefüggést vélt a dolgok között. A spirál biztonsági mutatója ezzel együtt nem százszázalékos a tablettához viszonyítva.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2015. január 20., 21:10; Megválaszolva: 2015. január 21., 14:59
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Szülés utáni érdeklődés
Jónapot! Feb. 16-án született meg a kislányom! Belső várásom van és már azotta eltelt 12 nap és semmi javulást nem láttok tudna nekem segíteni...
Kóros laphámsejt elváltozás
Jó estét! . A tegnapi napon értesültem a rákszűrésem eredményéről, amely kóros atypusos laphámsejt elváltozást és gyulladást is mutatott ki. 3...
Szűzhártya
Tisztelt Doktor Úr! Egy egész különös témában szeretném a segítségét kérni! Lelki és egyéb okok miatt, szűzhártya rekontstrukció-s...
Alacsony SHBG - teherbeesés
Tisztelt Doktor úr! 39 éves nő vagyok, nem voltam még várandós és párommal babát tervezünk. Ciklusaim nagyjából 25-26 naposak. BMI- indexem a...
Ureaplazma
Azt szeretném a doktor Úrtól kérdezni hogy amennyiben évek óta fennálló ureaplazma fertőzésem kezeletlenül van, a nemsokára tervezett lombik...