Vérzés fogamzásgátló szedése alatt

Tisztelt Doktor Úr! A problémám a következő: Fogamzásgátló tablettát szedek másfél éve, két szem van még vissza a jelenlegi levélből. A megvonásos vérzésnek jövő pénteken kellene kezdődnie. Kedden elfelejtettem bevenni a tablettát. Ma reggel pecsételő vérzést tapasztaltam, de barnás volt a színe, azóta relatíve nagy mennyiségű alvadt vér távozott, ez jelenleg is tart. Hol a jobb, hol a bal petefészkem szúr, néha enyhe, görcs szerű fájdalom jelentkezik. Mi lehet a probléma? Válaszát előre is köszönöm! Tisztelettel: Tímea

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Pétervári László válasza Nőgyógyászat témában

Az elmaradt tabletta miatt jelentkezett hamarabb a menstruáció. Az észlelt hasi panaszok menstruációnál lehetnek.

Hét nap tabletta mentes nap után kezdje előírás szerint újra a következő fogamzásgátló levelet.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2015. január 10., 21:44; Megválaszolva: 2015. január 11., 18:15
Kérdések és válaszok: Nőgyógyászati betegségek
Szülés utáni érdeklődés
Jónapot! Feb. 16-án született meg a kislányom! Belső várásom van és már azotta eltelt 12 nap és semmi javulást nem láttok tudna nekem segíteni...
Szűzhártya
Tisztelt Doktor Úr! Egy egész különös témában szeretném a segítségét kérni! Lelki és egyéb okok miatt, szűzhártya rekontstrukció-s...
Alacsony SHBG - teherbeesés
Tisztelt Doktor úr! 39 éves nő vagyok, nem voltam még várandós és párommal babát tervezünk. Ciklusaim nagyjából 25-26 naposak. BMI- indexem a...
Nőgyógyászati probléma
Tisztelt dr úr! Nekem jelenleg lenne egy problémám, csinaltattam Mr vizsgálatot, ahol ki mutattak hogy több kanyargós 5mm×7mm erek rajzolodnak a méh...
Szűrővizsgálat eredménye
Tisztelt Doktor Úr! Citologia eredményem kapcsán szeretném kérni a véleményét. Most tudtam meg, hogy állapotos vagyok és ezzel egy időben...